Opinie o TMF Group B.V. w Amsterdam

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TMF Group B.V.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMF Group B.V. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Group B.V. w Amsterdam

były pracownik Nowy wpis

szkoda czasu na wyzyskiwaczy. praca jak w ulu. menadżerowie - szkoda słów. nie polecam pchać się do tej firmy

Nikolas Nowy wpis

Rotacja olbrzymia, nawet jak na outsourcing - zwłaszcza audyt i księgowość. Beznadziejna atmosfera - ludzie się wzajemnie obgadują i na siebie donoszą. Na konkurencyjne zarobki nie ma co liczyć. Doradzam pytać o wszytko podczas rozmowy rekrutacyjnej, bo później twierdzą, ze oni wcale tego "nie obiecywali".

seroo Nowy wpis

Warto spróbować zatrudnienia w tej firmie w kadrach @gość, podobno atmosfera stoi na całkiem wysokim poziomie, Tylko trzeba znać język angielski na bardzo dobrym poziomie, ponieważ czasem trzeba go używać w pracy.

gość Nowy wpis

Pracowałam w wielu firmach i extor na ich tle nie wypada najgorzej. Popracujcie w Marcpolu to sami zobaczycie co oznacza kierat i mobbing. Pracuję w Extor ok. 1,5 roku i mam swoją opinię. Wynagrodzenie zawsze na czas. Kierownik jest merytoryczny i empatyczny. Nigdy nie odmówiono mi urlopu. Gdy moje malutkie dziecko choruje, zespół wspiera mnie i nie muszę o nic martwić się. Nie pracuję w nadgodzinach, praca jest realnie przydzielana. Oczywiście, czynnik ludzki, a więc kierownicy innych zespołów mogą być różni dla swoich podwładnych. Ale moja przełożona jest taka jakiej oczekiwałam a zespół składający się z kobiet dogadujący pomiędzy sobą. Jeśli ktoś nie docenia takiego komfortu, to powody mogą być różne: brak doświadczenia w różnych organizacjach, roszczeniowość, zbyt odrealnione oczekiwania. Zgadzam się w kwestii szkoleń. Jedno rocznie to dość mało ale są firmy które zapisują w umowach obowiązek odbywania szkoleń we własnym zakresie (co kontrolują) a sami niczego nie oferują. Także polecam Extor :)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie TMF Group B.V. na stanowisko Senior Automation Developer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Frezer CNC – Heidenhain - Praca za granicą
OrangeJobs B.V.
logo firmy Monter izolacji z językiem angielskim. Dobre warunki!
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Tynkarz
Euro Labora
logo firmy Tynkarz / sztukator
Techvisie Personeelsdiensten B.V.
Julia

Zarobki to już kwestia indywidualna, dla jednego 3,5k brutto to jest dobrze, dla innego mało, generalnie dużo się nie zarabia, dlatego taka duża rotacja w firmie. Ludzie, jak to ludzie jeśli chodzi o pracowników tego samego szczebla to jest w porządku, gorzej jest z menadżerami (to już kwestia do jakiego zespołu się trafi). Elastyczne godziny pracy - tutaj wielki plus, kwestia dogadania, można pracować zdalnie, albo przychodzić później do pracy (jeśli ktoś ma dziecko i musi je odprowadzić do przedszkola. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to służę pomocą pod mailem julpah@wp.pl

Pączek

Ja powiem tyle, nie polecam. Zero szkoleń, zero rozwoju, brak jakichkolwiek awansów i perspektyw na przyszlość i jak chcesz robić jedno i to samo to miejsce dla Ciebie. Nie licz na podwyższki bo predzej trafisz 6 w lotto jak otrzymasz podwyżke. Ja nie polecam i mówicie co chcecie. Jeżeli szukacie firmy rozwojowej to nie pod tym adresem. Pozdrowiania dla normalnych

napu

Pracuję od 1,5 roku i uważam, że jest ok. Atmosfera dobra, warunki pracy ok., zarobki zawsze i wszędzie mogłyby być wyższe.

widokowiec

pracowałam i nie polecam, Chyba że nie chcesz bywać w domu i nie lubisz chodzić na urlop. Co z tego że jest karta sportowa i darmowa opieka kiedy nie ma możliwości kiedy z tego korzystać. Atmosfera w pracy niesympatyczna.

he

Sluchajcie, nie nabierajcie się na te tzw. "rekrutacje", bo potem placz tylko wam zostanie a wdeptujecie w porządne gooowno ... Bez jaj, już chyba chetnych im brakuje, bo widze kilka ostatnich postow, ze trolle firmowe musza robic dobry pr i naganiac jeleni :p

nieustające rekrutacje

nie zastanawia was, że dość często szukają pracowników ? duże rotacje nie świadczą dobrze o firmie. w stabilnych firmach oferujących dobre wynagrodzenie ogłoszenie pojawia się, pracownik zostaje zrekrutowany i ogłoszenie znika a tu cały czas szukają do tej księgowości i płac. nie ufam takim firmom.

beti

Witam Jak obecnie wygląda w firmie Extor, zarobki ? praca w godzinach nadliczbowych ? wypłata wynagrodzenia ?

współpracownik

Co wy pierniczycie o ciągłych przeprowadzkach. Współpracuję z tą firmą od dawna i główne biuro przeprowadziło się tylko 2 razy w ciągu 10 lat. Z Waliców do Ilmetu (chyba biuro na Waliców było już za małe) i ostatnio z Ilmetu w Aleje (Ilmet idzie wkrótce do wyburzenia). Oprócz tego otwierają się oddziały i biura dodatkowe. Dodatkowo niestety wiele osób przychodzących do pracy nie posiada podstawowych kwalifikacji. Jeśli ktoś ma problem ze skojarzeniem faktu, że luty ma 28/29 dni a nie 30, albo nie umie przeliczyć 3 godzin ile to minut, to może nie powinien szukać pracy w firmie księgowej?

pro

Firma albo otwiera oddział albo przenosi się do Poznania, ponieważ w ogłoszeniu szukają księgowej do pracy w Poznaniu - coś wam wiadomo w tym temacie?

daniel0964

Jeżeli ktoś obecnie szuka pracy w branży takiej jak działa firma Extor to zauważyłem, że opublikowali nową ofertę pracy. Jest spore zainteresowanie, chyba warto zajrzeć i ocenić. Jak dla mnie ciekawy temat. Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie wsparcie zespołu specjalistów z obszaru kadr i płac w ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705260?keywords=&region=

xxx

Menadżerowie zajmują się głównie MOBINGIEM, kliki w zespołach pracowników kórzy pracują tam już trochę dłużej, są nie mili, docinają sobie wzajemnie. okropna atmosfera. Zero reakcji ze strony Menadżera.

małą

Poszukują teraz w Extor SA do pomocy w dziale płac, czy ktoś miał styczność akurat w tym dziale, jak kierownicy, atmosfera, wypłacalność firmy?

małgosia

porażka, szczerze odradzam:(

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Group B.V. - Amsterdam

• Jak się pracuje w TMF Group B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Group B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TMF Group B.V.
1.9/5 Na podstawie 24 ocen.

TMF Group B.V.