KEMIZO

Żary

Opinie o KEMIZO

cukierek221

powiem tak masakra jesli chodzi o wlasciciela i caly ten zaklad kto tam pracowal to wie nigdy wiecej takiej porazki wlasciciel podpisal pakt z diablem i sprzedal mu dusze czlowiek dla niego to wielkie zero odradzam wszystkim

cukiere221

hallo

flop

i bardzo dobrze to właśnie o nich świadczy. pozdro!

aa pol

koledzy a kto pracuje ze starych sławek jest jeszcze pewnie Wiesiek gro ciśnie do emerytury tak po za tym on ma 4500zł a dlaczego tak ciśnie ludzi by tylko dla niego było ok w oczach Ozim widziałem jak gro rozwalił 6 płyt nowych i 1 tą grubą ale ozim nie dowiedział się o tym cisza

gdzie on jest? a no nima

i co powiecie ze nie prawda?

gdzie on jest? a no nima

Powiem tak, gdyby nie pewne osoby to by ta firma lepiej funkcjonowała,o tym wie kazdy kto tam pracuje. Gro.. był ostatnio na urlopie i co?? wszyscy byli zadowoleni, kazdy sie wyrabiał ze swoja robota,wiedział co ma robic, nie było durnych decyzji. On nie szanuje nikogo w tej firmie,kazdy pracownik jest dla niego nikim. O tym wszystkim świadcza jego odzywki, jego komentarze. Dzien w ktorym Gro.. wyleci na zbity pysk bedzie zbawienny. Na jego miejscu powinna byc młoda inteligentna osoba ktora nie bedzie udowadniac ze jest najmadrzejsza na swiecie i nie bedzie obrabiac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowi.

Zupan

pewnie nie robi to kolega z Zagania tak jak wszystkich 2 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] reszta się patrzy

Remix

coś cisza>?

kuki

Zupan a co ty tam nie robisz już bo nie słychać cie ?

Kronika Gala Anonima

Firma jest ok, bardzo rozwijająca sie,szef jest impulsywny i wybuchowy ale raczej mozna jak najbardziej powiedziec ze jest w porządku. Gorzej jest z osobami zarządzającymi produkcją, (usunięte przez administratora)Pan (usunięte przez administratora) jest tak mądry że czuje sie mądrzejszy od samego prezesa krytykując praktycznie każda jego decyzje, oczywiście za jego plecami. Panu (usunięte przez administratora) nie można zaszkodzic niczym, ponieważ mści sie 10 krotnie, wiec nikt na zakładzie nie powie już nic mądrego Szefowi bo boi sie o swoją szanowna pupe. Nic dobrego w tym kierunku...

koszar

Witam panowie jakie są stawki za 1h pracy ozimek kemizo lub miech ile mozna zarobić jako początkujący>?

@..@

Wspaniała atmosfera wręcz rodzinna bardzo dobre zarobki Polecam

jarek

Chociaż z drugiej strony maja tutaj bardzo dobre opinie, także niech ktoś napisze jak się w kemizo pracuje.

jarek

Takie filmiki jak wiadomo są reżyserowane, także pewnie w rzeczywistości praca w kemizo wygląda zupełnie inaczej.

karl

Dla zainteresowanych na protalu z filmikami you tube jest filmik prezentujący prace w Kemizo, możecie napisać ile z tego filmiku jest prawdziwe, warto aplikować?

adik

@fizyk, nie przesadzajmy, po to forum jest anonimowe, że można pisac anonimowo, może ktos pracuje aktualnie w kemizo i nie chce miec nieprzyjemności.

koleś

Zwolnic Gronka wariata to bd oki

Kemizo

Zwolnic Gronka wariata to bd oki bronek coś takiego podobny do H

Wszystkowiedzący

ciekawa osoba - 2010-03-25 19:33:27 jak ktoś jest taki odważny pisać takie rzeczy o tej firmie to niech sie przedstawi kto się kryje pod nazwą anonim i anonimka.A ty nie bądź taką mądralą, może nie każdy jest taki "odważny" jak ty. Nie pomyślałeś/aś że ktoś nie chce się narazić na zwolnienie z pracy a chce napisać prawdę o tym co tam się dzieje? Powiesz może że skoro tam tak źle to niech odejdzie i znajdzie inną pracę, ale życie nie jest takie proste. Może jak następnym razem coś napiszesz to pomyśl 5 razy.

Playboy

Flancja De Lux Vol. 40% 1l była by fajniejsza !!!!!!!

poniżony

Dziadostwo to mało powiedziane. Tam jest (usunięte przez administratora)i całkowity brak sprawiedliwości!

pinky

E to faktycznie Dziadostwo......!!!!!

pracownik kemizo

Karpiowe? Owszem, było, tylko że w postaci paczki. Cała reklamówka słodyczy - najtańszego badziewia. Dla faceta, który ciężko haruje i stara się przez okrągły rok. Każdy liczył na parę cennych groszy na święta, jak w każdej normalnej firmie. Ale tak właśnie docenia się i szanuje pracownika a zarazem fachowca w tym zakładzie pra... ekhem, psychiatrycznym. Tak, szefostwo uważa swoich pracowników za debili. WSTYD !!!

Jak to było Aha!! Anonim!!

Fakt Fakt Kto tam pracował to wie!!! To mooże ktos stwierdzi ze tak nie jest? wystarczy porozmawiac z pracownikami?

ciekawa osoba

anonimka skad masz takie informacje? jasno i klarownie zostal mi przedstawiony zakres obowiazkow jaki mam wykonywac na moim stanowisku wiec w czym problem? jesli bym sie z tym nie zgadzala to bym nie zatrudnila sie w tej firmie. nie wiem komu chcesz zaszkodzic ale piszac ten komentarz zaszkodzilas/les pracownicom firmy. z wyrazami nie szacunku dla Ciebie...

Ku pokrzepieniu serc powiem " zawsze mozna kosic koszyki pod marketem" droga wolna!

WALI SIĘ TAM NADGODZINY I NIKT NAM ZA TO NIE PŁACI!!!!!

anonimka

(usunięte przez administratora)!!! Zmuszanie pracownic do sprzątania i podawania szefowi i jego gościom kawusi. Za byle pierdołe dostaje się ogromnie zjeby zaczynające się od słów wulgarnych. Poniżanie przesz Pana (usunięte przez administratora)wszystkich pracowników!!! ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

Odradzam każdemu. Zero socjalu i robota nie do końca legalna.

Dobra, rozwijająca się firma.

Zostaw opinię o KEMIZO - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KEMIZO