Marian

Kraków

Opinie o Marian

ex-tax

Koledzy taksówkarze pyszczycie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jadów ale po co jak wszystko i tak zaczeło sie w barbakanie od pana [usunięte przez moderatora] czyż nie tak? [usunięte przez moderatora] Majac 25zł od kazdego kierowcy z barbakanu a jest ich 700 poszli i pomogli otworzyc konkurencje cos jest chyba nie halo a wy taryfiarze siedzicie na parkingach na postojach i zamiast sie jednoczyc bóntowac to jeden na drugiego wilkiem a jak placa abonament to chetnie by prezesom loda zrobili" witam panie prezesie ,klaniam sie panie prezesie"jaki on prezes co placi mi zebym go tak tytuowal? Zastanówcie sie nad tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Marian - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marian