Dom Polonii

Pułtusk

Opinie o Dom Polonii

kanai
użytkownik zarejestrowany

somebody' rozumeim, że masz zle wspomnienia czy co? Bo wiesz tak pochopnie oceniac kogos jeszcze zarzucac komuś takie rzeczy to już poważna sprawa. Doceniam ,że chcesz przestrzec jednka nie wiem czy sobie nie zaszkodzisz...

somebody

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny/kobiety przed pracą w domu polonii w Krakowie. Obecnie instytucja poszukuje różnych osób do pracy w związku z otwarciem nowego teatru. Pan Koordynator całego przedsięwzięcia molestuje kandydatki przychodzące na rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza rozmowa przebiega bez żadnych zarzutów, natomiast kolejna to totalna porażka... Koordynator potrafił pytać kandydatki o ich fantazje erotyczne i inne intymne sprawy nie omieszkując przy tym pochwalić się swoimi "zachciankami". Podczas rozmowy opowiada o super warunkach pracy, premiach sięgających kilku tysięcy i oczywiście wspomina o swoim majątku i towarzystwie, w jakim się obraca ( chyba po to żeby zachęcić do pracy). Jednak w dalszej części rozmowy oczywiste jest, że szuka dziewczyny do "towarzystwa", a premii nie otrzymuje się za swój wysiłek włożony w pracę na rzecz domu polonii tylko tegoż Pana. Jestem zniesmaczona i zarazem oburzona tym, że tak (wydawać by się mogło) poważana instytucja osiąga poziom dna, bo inaczej nie można tego nazwać. Jeżeli ktoś się wybiera tam na rozmowę to od razu odradzam, bo to tylko strata czasu, a po takim spotkaniu człowiek tylko traci wiarę w siebie.

ja

ogólnie dom polonii to ładne miejsce, ale ludzie tam pracujący, nie wszyscy, ale część to zwykłe chamstwo i nic więcej. Wydawałoby się ludzie na poziomi, a tu taka niespodzianka, nie polecam załatwianai tak jakiejkolwiek spawy, grozi to niestety podniesieniem ciśnienia, do granic możliwości

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Dom Polonii (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Dom Polonii: Najbardziej nie podobało mi się w Dom Polonii:

Zostaw opinię o Dom Polonii - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Polonii