Opinie o Grupa MBE Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa MBE Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa MBE Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa MBE Sp. z o.o. w Kraków

Świetna firma, jeśli ktoś lubi partnerskie relacje, DOBRE i inteligentne zarządzanie (to nie zdarza się często), ciekawe i ambitne projekty dużo funu w pracy fajnych i mądrych współpracowników ;)

@Paulina

Cześć, cała firma nie jest duża, więc może się zdarzyć, że jest tylko jedna osoba, która piastuje daną rolę. Natomiast kompetencyjnie się uzupełniamy i zawsze w przypadku potrzeby pomocy - pomagamy :) Wszystkie stanowiska, na które aktualnie rekrutujemy są na naszej stronie www. Jeśli masz jakieś pytania co do konkretnego stanowiska (szczególnie jeśli pytasz o specyfikę pracy) to najlepiej pisać do osoby która rekrutuje (przy każdym opisie jest taka informacja, a osoby są bardzo aktywne na linkedin, więc napewno szybko odpiszą)

Możecie ocenić i powiedzieć cos więcej o tych wspomnianych już wcześniej kursach czy tez szkoleniach? Z parę miesięcy temu napisano, że są one oferowane osobom zatrudnionym, ciekawi mnie ich ocena. Co roku ich program się zmienia? W tym bieżącym jakiego zakresu można się spodziewać?

@Krystyna

No chyba tak jak w każdej firmie ;) Jak idziesz na szkolenie to ogarniamy tak, aby biznes nam się nie sypnął. Co do wynagrodzenia - nie, nie dostajesz podwyżki od razu po tym jak poszłaś na szkolenie za które zapłaciła sama firma. Podwyżki dostajemy za nasze osiągnięcia a nie za to, że chodzimy na szkolenia. Jeśli po szkoleniu wdrożysz tę wiedzę w realny biznes to na pewno zostanie to zauważone i docenione :)

Jakaś konkretną ocenę z warunków pracy dla specjalisty ds. marketingu cyfrowego byście mieli? rozważam przesłanie CV na te ofertę ze strony www. Widziałam też ze kiedyś ogłoszenie wystawiane było na inny portal, teraz już nie jest dostępne. te widełki placowe od 6 500 do 7 500 zł przy UoP są aktualne?

Cześć, w firmie są różne szkolenia prowadzone przez pracowników z większym doświadczeniem (w ramach dzielenia się wiedzą), organizujemy też szkolenia prowadzone przez ekspertów zewnętrznych (w zależności od potrzeb zgłaszanych przez pracowników), mamy też budżet szkoleniowy, który daje pracownikom możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych zgodnych z ich planem rozwoju (tu już wchodzą indywidualne ustalenia i chęci pracownika). Oczywiście mamy też lekcje języka angielskiego.

Ina

Hej, a jak to przekłada się na godziny pracy? wszystko realizowane jest w ich ramach? Myślę tu też o perspektywie osób, które jednak poświecą swój czas na prowadzenie zajęć.

Pracownik19 Nowy wpis
@Ina

Szkolenia są częścią na naszej pracy, więc dzieją się w godzinach pracy ;)

Krystyna Nowy wpis
@Pracownik19

Super a co z jakimś nadrabianiem pewnych obowiązków? nigdy nie ma potrzeby bo udaje się jakoś dobrze z kimś zamienić? I jak te wszystkie szkolenia oraz kursy przekładają się na późniejsze wynagrodzenie? Często ubiegają się o podwyżkę?

Pracownik19 Nowy wpis
@Krystyna

Jaka jest kultura pracy w Grupa MBE Sp. z o.o.?

Odpowiednia. Szanujemy się i wszyscy są kulturalni ;)

Czy w firmie Grupa MBE Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Grupa MBE

Organizujemy szkolenia dla pracowników, wykupujemy dostępy do kursów czy udział w konferencjach branżowych. Nie jest to zapewne taki poziom regularności jak w korporacjach, ale pracownicy mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności poprzez wymienione wyżej działania.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa MBE Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Programista PHP.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Pracownik19

Nie jesteśmy franczyzodawcą :) Firma zatrudnia na UoP, B2B i w przypadku studentów UZ.

Jak jest z pakietem medycznym w MBE group Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Malina

Istnieje :) Tak, można dołączyć rodzinę -> mamy dostęp do pakietów indywidualnych, partnerskich oraz rodzinnych.

Joanna
@Malina

A jak się korzysta z tego pakietu rodzinnego, to ile pracownik musi dopłacić za jednego członka rodziny? Jak to wygląda? :)

Malina
@Joanna

Pakiet podstawowy jest bez dopłaty a reszta zalezy od konfiguracji. To jest spora tabela z wieloma opcjami, więc nie będę tego wrzucać na goworka :)

@Malina

Czyli to standard pewnie. A jeśli chodzi o jakieś inne benefity lub warunki scoajlne to co na aktualnie można liczyć?

@Paulina

Wszystkie aktualne benefity są na naszej stronie, zachęcam do zerknięcia. Mamy standardowe typu: opieka medyczna, kafeteria, karta sportowa, nauka języków itp. Warunki socjalne - obydwa biura są w centrum miasta, w kamienicach (dużo zdjęć wnętrz można znaleźć na stronie lub w naszych social mediach).

Julia
@pracownik

Super. Bo ja obecnie szukam info o pracy jako Account Manager. Firma prowadzi rekrutacje na swojej stronie internetowej. Piszą że jest dowolna forma współpracy. A ktoś wie czy faktycznie jest pełna dowolność wyboru? Chętnie dają UoP?

@Julia

Dają ;)

@Pracownik19

A wiesz może coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Ale już w takim praktycznym ujęciu to w firmie?

@Paulina

O stanowisku nic nie wiem, ale w firmie lubię pracować. Jest w bardzo w porządku.

@Pracownik19

Aha, a to zdradzisz swoje tajemnicze stanowisko i przy okazji warunki jakie na nim są? Każdy ma szansę na nie kandydować czy są spore wymagania?

@Paulina

Na moje na pewno nie bo mamy tylko jedną taką pozycję w firmie i to ja wypełniam te obowiązki. A warunki są naprawdę okej.

@Pracownik19

o to tym bardziej mnie zaciekawiło... ;) a jest więcej tego typu pojedynczych stanowisk? wymienisz je? i jak z odpowiedzialnością wtedy, wszystko spoczywa tylko na jednej osobie?

@Paulina

Czy w mbe są premie? Jeśli tak to czy miesięczne, roczne, kwartalne, od wyniku czy projektu?

@Kandydat

Dzień dobry. W przypadku niektórych stanowisk (przede wszystkim managerskich i sprzedażowych) oferujemy system premiowy. Modele różnią w się w zależności od typu stanowiska.

iwonaanna2

Dzień dobry, startuję na stanowisko HR Business Partner w Krakowie. Chciałabym dopytać: czy telefonu od rekrutera/rekruterki można spodziewać się przed zakończeniem publikacji ogłoszenia na Pracuj.pl, czy dopiero później? Oczywiście w przypadku zainteresowania kandydaturą;-) Ile zwykle trwa proces rekrutacyjny? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam.

@iwonaanna2

Dzień dobry, dziękujemy za Pani aplikację i zainteresowanie tą ofertą. Pierwszy kontakt będzie z mojej strony, planujemy rozpocząć kontakt z wybranymi kandydatami w przyszłym tygodniu. Proces rekrutacyjny jest w naszej firmie dwuetapowy. Jest to nowe stanowisko w Grupie MBE, więc można się spodziewać, że będzie on trwał dłużej niż zazwyczaj. Będziemy się jednak starali zakończyć go w ciągu maksymalnie 2-3 miesięcy. Polecam się w przypadku dalszych pytań. :)

@Szymon Książkiewicz

Dziękuję za informacje:-)

@iwonaanna2

Dziękuję za informacje:-)

Czy pensja w MBE group Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Redaktor, ich ogłoszenie jest 1 lutego na Pracuj.pl.

Grupa MBE

Dzień dobry, na tym stanowisko oferujemy wynagrodzenie podstawowe bez systemu premiowego.

Czy MBE group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

MBE group

Dzień dobry, staramy się pracować w godzinach "biurowych", pracownicy najczęściej zaczynają pracę w godzinach 8-10. Jesteśmy jednak elastyczni: jeśli komuś zależy na innych godzinach pracy, ustalamy to indywidualnie z pracownikiem.

MBE

Cześć! Wygląd procesu różni się nieco w zależności od stanowiska, ale najczęściej można się spodziewać trzech etapów: rozmowy telefonicznej, zadania rekrutacyjnego oraz dłuższej rozmowy na żywo lub video. Rekrutację prowadzi przyszły manager lub managerka.

Paulina

Co Ty piszesz, serio? :/ A masz na to wszystko chociaż jakieś dowody? Bo napisać tak to każdy sobie niestety może

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MBE group Sp. z o.o.?

MBE group

Dzień dobry, jak najbardziej. :) Raz w roku organizujemy 2-dniowy wyjazd integracyjny, a poza tym w poszczególnych biurach regularnie odbywają się imprezy integracyjne.

Agata

MBE group poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za działania marketingowe mediów grupy, tj. na przykład: serwisów internetowych i przewodnika. No ale co ważne, kandydat musi mieć przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze marketingu internetowego: https://mbegroup.appmanager.pl/ogloszenie/43/37/marketing-specialist-specjalista-ds-marketingu/ Ktoś ma takie doświadczenie i będzie aplikować?

@Agata

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Niezależnie od ewentualnych odpowiedzi kandydatów chcielibyśmy poinformować, że zakończyliśmy już tę rekrutację. Serdecznie zapraszamy do aplikowania na inne ogłoszenia naszej firmy: https://mbegroup.pl/kariera

admin

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie MBE consulting group Sp. z o.o. na naszym forum.

wladek
@admin

proszę o usunięcie mojego głosu, to przez przypadek...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa MBE Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa MBE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa MBE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa MBE Sp. z o.o.?

Grupa MBE Sp. z o.o.