Renown Engineering LTD

Cramlington

Opinie o Renown Engineering LTD

Słowa kojarzące się z Operator programista cnc interesująca samodzielna ciekawa wciągająca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoko ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są pomocni i profesjonalni ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? w Polsce od 2500 netto, w UK 10Ł na godzinę Najbardziej podobało mi się w Operator programista cnc: samodzielność oraz ciągłe zdobywanie doświadczenia Najbardziej nie podobało mi się w Operator programista cnc:długie serie na produkcji

Zostaw opinię o Renown Engineering LTD - Cramlington

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renown Engineering LTD