Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" w Gliwicach Sp. z o.

Gliwice

Opinie o Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" w Gliwicach Sp. z o.

Enginer

Witam wszystkich , Nawiązując do oferty pracy jako Specjalista ds logistyki. Proszę o informację , jakie warunki finansowe, atmosfera, zakres obowiązków. Bo chciałbym zaaplikować. Z góry dziękuje za odpowiedz + pozdrawiam Enginer

are

michał' szkoda,ze wczesniej nikt ci nie odpisał i nie ponformował cie o ich ofertach pracy, podejrzewam,że już nie jestes zainteresowany z racji tego, ze napisałeś dawno

michał

Szukam aktualnie pracy . Co myślicie o pracy w OBRUM jako konstruktor , jaka jest atmosfera , zarobki, możliwości rozwoju itd. Wielkie dzięki za odpowiedzi .

Zostaw opinię o Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" w Gliwicach Sp. z o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM" w Gliwicach Sp. z o.