empik polska

Koyuk

Opinie o empik polska

Słowa kojarzące się z empik polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są .zyczliwi i chetni do pomocy.. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie wiem Najbardziej podobało mi się w empik polska:mila atmosfera pracy oraz osoby ktore tam pracuja Najbardziej nie podobało mi się w empik polska: nie ma takiej rzeczy

Zostaw opinię o empik polska - Koyuk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie empik polska