A&D serwis Daniel Łącki

Wrocław

Opinie o A&D serwis Daniel Łącki

Marta

Super firma, świetni fachowcy, chętnie podjęła bym pracę.

Sylwek

100 % polecam tą firmę

Bursztyn

Świetna Firma. Szybko, sprawnie, bez żadnych problemów. Rzetelny kontrahent. Polecam.

sylwester

Wahałem się nad tym serwisem, ale widzę, że nie ma się czego obawiać. Opinie mówią same za siebie. :)

Michał

Obsługa przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z sympatyczną osobą. Serdeczne pozdrowienia z od Michała z Warszawy.

Zajda

Firma godna polecenia, obsługa miła ,czas realizacji dość krótki

Rudy

Starałem się o pracę w tym serwisie ale nie poszukiwali specjalistów z moim doświadczeniem. Jednak korzystałem z ich usług jako pośrednik więc widziałem to i owo. Widać, że pracownicy stale ci sami i zawsze jest wesoło, chętnie bym podjął pracę w tej firmie.

nowy

Dlaczego ???

potwierdzam

Uwaga!!!!byle z daleka

Zostaw opinię o A&D serwis Daniel Łącki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&D serwis Daniel Łącki