Kancelaria Adwokatów i Radców Pranych PJ Sowisło

Poznań

Opinie o Kancelaria Adwokatów i Radców Pranych PJ Sowisło

niezadowolony

Kancelaria ta ma samych nieudaczników jeśli chodzi o adwokatów. Wszyscy mają przemyślaną strategię w firmie aby jak tylko można przeciągać sprawy bo za każdą rozprawę to dla nich jest kasa. Przykład: prowadziła moją sprawę kancelaria Sowisło 2 lata gdy zmienilem adwokata to sprawa zakończyła się w ciągu miesiąca. Sędziowie się smieją z adwokatów z tej kancelarii bo nigdy nie widzieli tego aby adwokat nie znał przepisów prawa. Wstyd mi się zrobiło gdy na mojej rozprawie sędzia pouczał mojego adwokata z kancelarii (usunięte przez administratora). nazwiska nie wymienie bo mi wstyd.

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokatów i Radców Pranych PJ Sowisło - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokatów i Radców Pranych PJ Sowisło