P.P.U.W.H. Wini-Met Zygmunt Wróblewski

Łódź

P.P.U.W.H. Wini-Met Zygmunt Wróblewski

Opinie o P.P.U.W.H. Wini-Met Zygmunt Wróblewski

Porwany z pośredniaka

Drodzy przyszli pracownicy winimetu ,brakuje słów na właściciela tej firmy nie znam bardziej złośliwego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki mi sie trafił złosliwy, chytry, nieudacznik pracują u niego za michę ryżu albo i mniej niczego się w życiu nie nauczył widocznie znowu trzeba zadzwonić po inspekcje pracy i do animals bo traktuje ludzi jak psy szerokim łukiem omijajcie lepiej zdychać z głodu

DARO
@Porwany z pośredniaka 29.07.2017 10:38

Witam czekałem długo aż wreszcie jest coś o tej renomowanej firmie z tradycjami zgadzam się w 200 procentach z przedmówcą ten człowiek nie trawi ludzi,jest chamowaty i chytry wszyscy są dla niego malusieńcy gdyby nie on to po łodzi do tej pory jeździły by konne tramwaje ,a zamiast taksówek lektyki powinien zmienić branże na pogrzebową choć nie jestem przekonany czy w ostatniej drodze nie zamienił by klientowi butów na japonki przecież i tak mu wszystko jedno

Zostaw opinię o P.P.U.W.H. Wini-Met Zygmunt Wróblewski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.W.H. Wini-Met Zygmunt Wróblewski