F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka

Glanów

Opinie o F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka

bud62

Pracuje w tej firmie od dwóch lat, kasa na czas, zaliczkę jak potrzeba za chwile na koncie, nowe samochody serwisowane. jak się komuś nie chce pracować to szuka dziury w całym. Pozdrawiam

ach

O rany takie zarobki na poziomie 4 tysięcy złotych @plussss, są dosć dobre jak na takie stanowisko, ale może wiecie czy wypłata jest terminowa? W końcu dbanie o takie szczególne warunki pracy sprawia, że jeszcze lepiej się wypełnia zadania, zwłaszcza teraz.

firma

Na co kierowca możne liczyć jeżeli sam decyduje ze zjeżdża na pusto 1300 km bo mu się nie chce pracować ?

Marcin

M.

Ja jezdze w tej firmie dluzszy czas i wyplata zawsze jest na czas nie mam problemu z braniem zaliczek , placa tygodniowki bez wzgledu na km , nie gonia . Samochody sa nowe zadbane i serwisowane wiec tez z tym nie ma problemu.

Zostaw opinię o F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka - Glanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. "ADI" Adrian Ciempka