slawpol-folie

Płock

Opinie o slawpol-folie

Maciek
użytkownik zarejestrowany

@fun, masz potwierdzone informacje co do braku aktualnych ofert? Osobiście jestem zainteresowany współpracą z nimi i trochę mnie to zmartwiło.

kajetan

zgadzam sie z poprzednia opinja slawpol super w pozo firma pracowalem tam,

kajetan

firma slawpol specializuje sie w nadruku foli jak i w zgrzrewaniu woreczkow na automatach i maszyn wytlaczarek jest bardzo dobra firma polecam kazdemu tak wspanialych pracodawcow dbajacych o zaklad jak i o ludzi tam pracujacych jest bardzo uczciwa i kakretna

wspaniala firma nic dodac nic ujac,a przedewszystkim wspanialy pracodawca zyciowy facet otwarty dla swoich pracownikow dba ofirme jak i zarowno o ludzi wynagrodzenie zawsze na czas polecam kazdemu takiego pracodawcy i firmy az chce sie isc do pracy

Zostaw opinię o slawpol-folie - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie slawpol-folie