Pollard Box

Anglia

Opinie o Pollard Box

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako -brak!!!!!!!! Atmosfera i ludzie tam pracujący są- mili ale zawistni Od jakiej stawki można negocjować pensję?5.73 do 5.73 śmieszne co ?! ale to prawda Najbardziej w tej firmie podobało mi się: luźna atmosfera... . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... .brak logistyki i brak podwyżek

Zostaw opinię o Pollard Box - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pollard Box