Noma Auto Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Noma Auto Sp. z o.o.

Firma dla kogoś, kto chce nauczyć się fachu ;) zarobki bardzo niskie praktycznie goła podstawa niezależnie od wyników. Atmosfera przyjemna chociaz nie da się ukryć, że kadra zarządzająca bardzo słaba. Reasumując praca na pol roku aby zdobyć doświadczenie później uciekać bo zarabiają tylko starzy wyjadacze z wtykami w zarządzie. Brak szkoleń wewnętrznych ludzie nie chetnie coś wytłumaczą. lokalizacja fatalna ! Sprzedaż praktycznie na najniższym poziomie.

Zostaw opinię o Noma Auto Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Noma Auto Sp. z o.o.