Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska

Opinie o Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska

Filtruj opinie po kryteriach:

Irek
 Opinia

Zawsze i każdą umowę trzeba czytać żeby później nie pisać jakiś straszaków, że stało się coś czego żałuję!!

Anna
 Rekomendacja
@Irek 14.04.2019 17:20

Łukaszu nie wiem skąd Irek , 8 miesięcy to aż nadto aby się zapoznać z umową .

Jano
 Opinia

Potwierdzam to co wcześniej napisano, czyli p. Anna żeruje na niedoświadczonych agentach. Nowi pracownicy pozyskują nieruchomości budują duże bazy, po czym nie otrzymuja żadnego wynagrodzenia. Są zwodzeni, a po kilku miesiącach nie otrzymywania nawet grosza wynagrodzenia zwalniają się. Kto wtedy ma zysk z tych nieruchomości? Właścicielka i dyrektorka. Tak właśnie działa ta firma. Dodam jeszcze, że umowa zlecenie jest bardzo przemyślana przez właścicielkę, jak już podejmiesz tą pracę musisz pozyskać (zgodnie z umową ) wyznaczoną ilość nieruchomości i na dodatek w konkretnych lokalizacjach. Radzę dobrze czytać umowę. Po kilku miesiącach pracy nie dostałem ani złotówki. Narzedzia do pracy i koszty z tym związane oczywiście były po stronie pracowników.

Tak10Nie

Anna

Zweryfikowany użytkownik

@Jano 10.01.2019 23:38

Nie przypominam sobie pracownika o imieniu Jano , szkoda że brak odwagi aby pokazać siebie . A teraz merytorycznie odpowiem , praca agenta to wymagające zajęcie , wymaga kultury osobistej , inteligencji , znajomości języka polskiego co ostatnio i dla Polaków jest wyzwaniem , obowiązkowości , uśmiechu na twarzy , uprzejmości a co najważniejsze pracowitości. Powyższe cechy czasami u nie których bywają unikatowe a niezbędne w pracy agenta . Pozostałych rzeczy mogę nauczyć jak znajomości branży. Nie daję gotowca czyli ofert i klientów , na to pracuje każdy sam , mnie również nikt nic nie daje. Klienci płacą za efekt nie za obiecanki . Jeśli cały dzień agentowi mija na wypatrywaniu ofert w internecie i piciu kawy to z tego nie ma pieniędzy . Firma daje doświadczenie , narzędzia , reklamę , miejsce pracy ,wiedzę, wsparcie praktyczne ale nie daje pieniędzy za nic . Nie jestem instytucją charytatywną kiedy przychodzi" zielona "osoba w tej branży i oczekuje darmowych szkoleń , czasu , wiedzy a w zamian nie daje często NIC tylko fakt że jest to nie wystarczy aby zarobić pieniądze . To praca dla ambitnych ludzi nie dla roszczeniowych , którzy z definicji że jest i już ,żąda wszystkiego . Prowadzę biuro 13 lat , skorzystało z moich usług setki klientów , zadowolonych i wdzięcznych za profesjonalizm . Jeśli nie masz ambicji ja jej nie nauczę mogę dać wiedzę ale nie pracowitość i ambicję tego uczymy się sami . Życzę wielu sukcesów zawodowych , mniej frustracji a więcej zaangażowania w pracę jaką się podejmuje.

Tak2Nie2
Brunetka
 Opinia

Jeśli nie chcesz dostać pieniędzy za swoją pracę a nawet dokładać do interesu, to polecam tą agencję.

Tak7Nie

Natalia
 Opinia

Polecam usługi Metrohome24. Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Firma godna polecenia i zaufania.

Tak2Nie2
Florentyna
 Opinia

Profesjonalnie działająca od wielu lat agencja nieruchomości , zarządzana przez licencjonowanych brokerów. Lubię atmosferę w Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska za: Kompetentni agenci , miła i kulturalna obsługa.

TakNie2
anonymous
 Opinia

Zdecydowanie odmawiam podjęcia pracy u Anny Żórawskiej. Sam zawód pośrednika w obrocie nieruchościami jest ciężką pracy to pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia regularnie i obniża prowizji jak tylko się da. Jeśli chcesz pracować za darmo a wręcz dokładać do pracy to powodzenia.

Tak7Nie

Opinia

Nadal nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorcy Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska w mieście Warszawa. Wiecie co się u nich aktualnie dzieje? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohome 24 Biuro Nieruchomości Anna Żórawska

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.