Intap Tobik Sp.j.

Bukowiec

Opinie o Intap Tobik Sp.j.

coock

powiem tak.. mianowicie firma "moze"" ok i praca.. ale ludzie ktozy tam zarzadzaja totalne zoo .ludzie z lapanki general- psychopata wojskowy... wilk-tóż za nim .. (kierownik z dyrektorem szkoda gadac..)zero organizacji..wlasciciel nie wie co tam sie dzieje, jakie:" dobre" uczynki sa za jego plecami tworzone...kazdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzesie i glowa sposzczona ..coz moge dodac wiecej .. zatrudnij sie to sie przekonasz...

Zostaw opinię o Intap Tobik Sp.j. - Bukowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intap Tobik Sp.j.