Aprica

leson
użytkownik zarejestrowany

Na samym początku jednak będzie coś bliżej 3000 złotych @osks

Korazon

Wspaniałe miejsce do pracy .... ;-) W pobliżu: - Mc Donald, gdzie można wyskoczyć na wspaniały lunch (12-12.30) - Stacja benzynowa Shell, gdzie zatankujesz swojego bolida za premię od pani prezes - Centrum handlowe Janki, gdzie można się obkupić po sowitej wypłacie Miła atmosfera, kierownictwo dodaje otuchy za każdy popełniony błąd. W sobotę kiedy twoja zmiana, czuć ten luz w pracy, no i tylko do 15. Reasumując: jeśli życie Ci obrzydło i czujesz się źle, zaaplikuj czem prędzej do Apriki.

Paweł S.

To co piszą op tej firmie to nie prawda, ja nie raz przychodziłem do pracy po piwku i nikt nawet nie zwrócił mi uwagi:-) Firma jest spoko!!! Fakt może troche zaniedbana ale jak się chce to można zarobić czasami trochę zakręcić ale z Darkiem zawsze damy sobie rade i coś ukręcimy na boku:-) Nie licząc tego co na papierze wyciągam 5000netto więc to chyba nieźle:-)))))

Zostaw opinię o Aprica - Wolica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aprica