P.H.U "Viktoria" Halina Janaszk

Węgliniec

Opinie o P.H.U "Viktoria" Halina Janaszk

maciek

ulala' firma zajmuje sie sprzedaża głownie przypraw, bakalii, orzechów, suszonych owoców, grzybów marynowanych, owoców i warzyw w puszkach głownie to produkty niezbędne dla gastronomii.Istnieją również też juz jakis czas bo od 1999roku.Pracuja do 17 wiec mozesz napisac maila zapytanie o pracę.

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie P.H.U "Viktoria" Halina Janaszk!

Zostaw opinię o P.H.U "Viktoria" Halina Janaszk - Węgliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U "Viktoria" Halina Janaszk