WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

Dziadowice

Opinie o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

KAMA

Tak, to jak wyjaśnisz to: byliśmy umówieni z nim że mamy płacone za m2 a rozliczył nas z godziny? bo mu lepiej wyszło, mimo że robota została odebrana? Lub to że obiecywał wielkie metry a daje do roboty same glify? bo ja wyjaśnię to tak jest oszustem i tyle. Lub to że jego kierownik mówi co mamy zrobić a okazuje się że nie to zrobiliśmy bo źle przeczytał plan i musieliśmy pracować za darmo? lub to że rocznie przewija się około 25 nowych pracowników w firmie? bo ja wyjaśnię to tak: przyjdź zrób nam robotę za darmochę a po wykonaniu roboty zostaniesz okrojony z kasy do minimum należnego i na razie: jest 20 inny frajerów do wyjebania na twoje miejsce. Stanowczo nie polecam jest wiele firma tynkarskich godnych zaufania które płacą ci należną kwotę i nie zmieniają metrów na godziny bo im lepiej wyszło.

GRZEGORZ

WCIĄŻ SZUKA LUDZI DO KOORDYNOWANIA PRAC BUDOWLANYCH W BELGII Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM. ROBOTA DOBRZE PŁATNA.

New
@ziaba 23.02.2017 22:12
plama ty z nim to tyle ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobiłes ze masakra robiłem u niego troche to wiem k...

KAM
@New 24.02.2017 19:44
Proszę o więcej szczegółów na temat pracodawcy? czy w Belgii oszukuje ludzi? i w jaki sposób ? pozdrawiam...

Nikt nikogo nie oszukuje. Płaci za wykonaną pracę i tyle. Pracujesz to i u niego zarobisz. Ja pracuję już kilka dobrych lat. Pozdro

Grześ

Masakra nie polecam wyłudza pieniądze od pracowników, wymyślając historie które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zatrudnia niedoświadczona kadrę kierowniczą za której błędy ponoszą odpowiedzialność pracownicy.

zainteresowany
@Grześ 16.01.2017 10:34

grzes mozesz dac namiar na siebie bo jestem umowiony na rozmowe z tym panem.pozdrawiam

cmal

o staż to może być ciężko, ale podejrzewam, że firma może szukać pracowników :)

fred

ściema omijac ta firme z daleka

johnny

Olek, a jakies szczegoly? Ile placi, za co ucina, gadalem z nim ostatnio i proponuje robote w belgii. Warto?

nocny31

mozesz podac mi swojego meila chce się coś więcej dowiedziec

olek

Wszystko ok tylko co do placenia to ucina niewiadomo zaco

nocny31

jak ktos pracował w tej firmie niech sie odezwie

mambo

Oszukiwanie obniżanie nie wiadomo za co według jego widzi mi się a gra dobrego i rzetelnego a złodziej numer 1 i nie platnik nie polecam jak na polskę tak i na obóz w Belgii który sobie wychodowal

bomba22

Wszystko dobrze tylko jak to u prywaciarza przystało przy rozliczeniu muka tu wstrzyma tam coś się nie zgadza a kłamca jakich mało nie polecam!!!

Zostaw opinię o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI - Dziadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI