WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

Opinie o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

Filtruj opinie po kryteriach:

Heniek
 Opinia

Jeśli komuś brakuje chęci do pracy to nawet dobra firma nie będzie odpowiadała!

andrzej
 Opinia

Szkoda czasu i nerwów na pracę w tej firmie lepiej poszukać czegoś innego niż praca tutaj. Zdecydowanie nie polecam

Opinia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Benek
 Opinia

W dobrej firmie nie wszyscy mogą się utrzymać. Szkoda, że jak są poza firmą to tak szkalują!!!

Tak1Nie

oszukany
 Opinia

zatrudnia pracownikow z ukrainy bez umowy o prace , daje dziwne dokumenty do podpisania , oszukuje na pieniadzach , szantarzuje ludzi , naduzywa alkogolu czego dowodem sa wpisy jakiegos pana ponizej , jestem pracownikiem z Daniecka i jestem oszukany przez Artura nie wiem co mam teraz zrobic usiasc i plakac

Tak13Nie

wyuczony z zawodu alkoholik
 Opinia

witam wszystkich pracowaem tam dośc długo , płacił mam za metry psie pieniądze ten pedał arturek , oszukał mnie na dużą kase . dał mi liste do podpisu i wniosek o urlop którego nigdy nie było , jego brygadzista grzesiu na niczym sie nie zna co chwile ma zaparowane okularki i mysli ze wie wszystko a tak naprawde wypina sie arturowi na bolcowanie bo tylko do tego sie nadaje, firma totalnych pijaczyn , meneli i naiwnych alkoholików

Tak6Nie

pracowity koles
 Opinia

w kilku slowach o wlascicielu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszust!!!!!!!!!!!!!alkoholik!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!!!!!szantazysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!!!!!krętacz!!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!firma opiera się głownie na oszukiwaniu porządnych pracowników nie wypłacając zarobionych pieniędzy twierdząc ze zle obliczy stawkę za wykonaną robotę a on stratny być nie może . mieszkanie to jakaś stara obora i trzymał tam nas po kilka osób w ciasnych szopach w warunkach gorszych jak bydło, kazał robic na bez narzedzi a materiał przecinac zębami, jest po prostu burakiem któremu jeszxcze nikt twarzy nie obił , pracują u niego zawodowi alkoholicy którzy zadko kiedy są trzezwi i pijani wożą ludzi do roboty (usunięte przez administratora) ichamstwo

Tak1Nie

szczery i były pracownik
 Opinia

oszust jakich mało , dogadalismy sie z nim ze zapłaci nam 11 euro na godzine a gdy doszło do wypłaty okazało sie ze pracowalismy od metra za smieszne pieniądze tak zeby on nie był stratny. dawał nam listy płac do podpisu kilka dni przed powrotem do domu szantazując nas ze nie dostaniemy wogóle pieniędzy jak ich nie podpiszemy a przy wyplacie dal kazdemu po kilka euro smiejąc sie chamsko w twarz .. opinie ze fajnie i wg pisze on sam bądz jego przydupasy . robota jest cięzka warunki mieszkaniowe tragiczne a opieka tzw koordynatora zadna , nie mieliśmy sprzętu i niezbędnych narzędzi a żadał od nas niewiadomo czeko , alkoholizm w firmie porazający, przybywając tam czulismy sie jak na spotkaniu nalogowych alkoholików,mnie polecam nikomu tej firmy, Artur jest totalnym oszustem , krętaczem i szantazystą

Szczery gośc
 Opinia

Firma godna niepolecenia! Frajer i oszust! na poczatku słodko pieprzy ze na godzine a przy wypłacaniu pieniedzy liczy mi zrobione metry i Ten gosciu jest niezłym cwaniakiem i krętaczem. 100 razy bardziej wole gnój wywalać z chlewa niż znowu tam zacząć prace !!!!!

Tak3Nie

GRZEGORZ
 Opinia

WCIĄŻ SZUKA LUDZI DO KOORDYNOWANIA PRAC BUDOWLANYCH W BELGII Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM. ROBOTA DOBRZE PŁATNA.

ziaba
@GRZEGORZ 19.02.2017 22:58

plama ty z nim to tyle ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobiłes ze masakra robiłem u niego troche to wiem kon rafał to oszust pierwsza klasa w belgii

Tak4Nie

New
@ziaba 23.02.2017 22:12

Proszę o więcej szczegółów na temat pracodawcy? czy w Belgii oszukuje ludzi? i w jaki sposób ? pozdrawiam

KAM
@New 24.02.2017 19:44

Nikt nikogo nie oszukuje. Płaci za wykonaną pracę i tyle. Pracujesz to i u niego zarobisz. Ja pracuję już kilka dobrych lat. Pozdro

zas
@New 24.02.2017 19:44

umuwilismy sie na 12 euro za godzine jadac do belgii mielismy murowac scianki działowe ale trafilismy na klinkier przez 2 tygodnie nie potrafił nam dostarczyc podstawowych narzedzi na koniec zapłacił z akordu .to niepowazny gosc

Tak8Nie

KAMA
 Opinia

Tak, to jak wyjaśnisz to: byliśmy umówieni z nim że mamy płacone za m2 a rozliczył nas z godziny? bo mu lepiej wyszło, mimo że robota została odebrana? Lub to że obiecywał wielkie metry a daje do roboty same glify? bo ja wyjaśnię to tak jest oszustem i tyle. Lub to że jego kierownik mówi co mamy zrobić a okazuje się że nie to zrobiliśmy bo źle przeczytał plan i musieliśmy pracować za darmo? lub to że rocznie przewija się około 25 nowych pracowników w firmie? bo ja wyjaśnię to tak: przyjdź zrób nam robotę za darmochę a po wykonaniu roboty zostaniesz okrojony z kasy do minimum należnego i na razie: jest 20 inny frajerów do wyjebania na twoje miejsce. Stanowczo nie polecam jest wiele firma tynkarskich godnych zaufania które płacą ci należną kwotę i nie zmieniają metrów na godziny bo im lepiej wyszło.

Grześ
 Opinia

Masakra nie polecam wyłudza pieniądze od pracowników, wymyślając historie które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zatrudnia niedoświadczona kadrę kierowniczą za której błędy ponoszą odpowiedzialność pracownicy.

Tak4Nie

zainteresowany
@Grześ 16.01.2017 10:34

grzes mozesz dac namiar na siebie bo jestem umowiony na rozmowe z tym panem.pozdrawiam

cmal
 Opinia

o staż to może być ciężko, ale podejrzewam, że firma może szukać pracowników :)

Tak3Nie

fred
 Opinia

ściema omijac ta firme z daleka

johnny
 Opinia

Olek, a jakies szczegoly? Ile placi, za co ucina, gadalem z nim ostatnio i proponuje robote w belgii. Warto?

nocny31
 Opinia

mozesz podac mi swojego meila chce się coś więcej dowiedziec

olek
 Opinia

Wszystko ok tylko co do placenia to ucina niewiadomo zaco

Tak6Nie

nocny31
 Opinia

jak ktos pracował w tej firmie niech sie odezwie

mambo
 Opinia

Oszukiwanie obniżanie nie wiadomo za co według jego widzi mi się a gra dobrego i rzetelnego a złodziej numer 1 i nie platnik nie polecam jak na polskę tak i na obóz w Belgii który sobie wychodowal

Tak9Nie

bomba22
 Opinia

Wszystko dobrze tylko jak to u prywaciarza przystało przy rozliczeniu muka tu wstrzyma tam coś się nie zgadza a kłamca jakich mało nie polecam!!!

Tak10Nie

Zostaw opinię o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI - Dziadowice