WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

Dziadowice

Opinie o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI

Benek

W dobrej firmie nie wszyscy mogą się utrzymać. Szkoda, że jak są poza firmą to tak szkalują!!!

oszukany

zatrudnia pracownikow z ukrainy bez umowy o prace , daje dziwne dokumenty do podpisania , oszukuje na pieniadzach , szantarzuje ludzi , naduzywa alkogolu czego dowodem sa wpisy jakiegos pana ponizej , jestem pracownikiem z Daniecka i jestem oszukany przez Artura nie wiem co mam teraz zrobic usiasc i plakac

wyuczony z zawodu alkoholik

witam wszystkich pracowaem tam dośc długo , płacił mam za metry psie pieniądze ten pedał arturek , oszukał mnie na dużą kase . dał mi liste do podpisu i wniosek o urlop którego nigdy nie było , jego brygadzista grzesiu na niczym sie nie zna co chwile ma zaparowane okularki i mysli ze wie wszystko a tak naprawde wypina sie arturowi na bolcowanie bo tylko do tego sie nadaje, firma totalnych pijaczyn , meneli i naiwnych alkoholików

pracowity koles

w kilku slowach o wlascicielu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oszust!!!!!!!!!!!!!alkoholik!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!!!!!szantazysta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!!!!!krętacz!!!!!!!!!!!!!!oszust!!!!!!!firma opiera się głownie na oszukiwaniu porządnych pracowników nie wypłacając zarobionych pieniędzy twierdząc ze zle obliczy stawkę za wykonaną robotę a on stratny być nie może . mieszkanie to jakaś stara obora i trzymał tam nas po kilka osób w ciasnych szopach w warunkach gorszych jak bydło, kazał robic na bez narzedzi a materiał przecinac zębami, jest po prostu burakiem któremu jeszxcze nikt twarzy nie obił , pracują u niego zawodowi alkoholicy którzy zadko kiedy są trzezwi i pijani wożą ludzi do roboty (usunięte przez administratora) ichamstwo

szczery i były pracownik

oszust jakich mało , dogadalismy sie z nim ze zapłaci nam 11 euro na godzine a gdy doszło do wypłaty okazało sie ze pracowalismy od metra za smieszne pieniądze tak zeby on nie był stratny. dawał nam listy płac do podpisu kilka dni przed powrotem do domu szantazując nas ze nie dostaniemy wogóle pieniędzy jak ich nie podpiszemy a przy wyplacie dal kazdemu po kilka euro smiejąc sie chamsko w twarz .. opinie ze fajnie i wg pisze on sam bądz jego przydupasy . robota jest cięzka warunki mieszkaniowe tragiczne a opieka tzw koordynatora zadna , nie mieliśmy sprzętu i niezbędnych narzędzi a żadał od nas niewiadomo czeko , alkoholizm w firmie porazający, przybywając tam czulismy sie jak na spotkaniu nalogowych alkoholików,mnie polecam nikomu tej firmy, Artur jest totalnym oszustem , krętaczem i szantazystą

Szczery gośc

Firma godna niepolecenia! Frajer i oszust! na poczatku słodko pieprzy ze na godzine a przy wypłacaniu pieniedzy liczy mi zrobione metry i Ten gosciu jest niezłym cwaniakiem i krętaczem. 100 razy bardziej wole gnój wywalać z chlewa niż znowu tam zacząć prace !!!!!

GRZEGORZ

WCIĄŻ SZUKA LUDZI DO KOORDYNOWANIA PRAC BUDOWLANYCH W BELGII Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM. ROBOTA DOBRZE PŁATNA.

KAM
@New 24.02.2017 19:44

Nikt nikogo nie oszukuje. Płaci za wykonaną pracę i tyle. Pracujesz to i u niego zarobisz. Ja pracuję już kilka dobrych lat. Pozdro

zas
@New 24.02.2017 19:44

umuwilismy sie na 12 euro za godzine jadac do belgii mielismy murowac scianki działowe ale trafilismy na klinkier przez 2 tygodnie nie potrafił nam dostarczyc podstawowych narzedzi na koniec zapłacił z akordu .to niepowazny gosc

KAMA

Tak, to jak wyjaśnisz to: byliśmy umówieni z nim że mamy płacone za m2 a rozliczył nas z godziny? bo mu lepiej wyszło, mimo że robota została odebrana? Lub to że obiecywał wielkie metry a daje do roboty same glify? bo ja wyjaśnię to tak jest oszustem i tyle. Lub to że jego kierownik mówi co mamy zrobić a okazuje się że nie to zrobiliśmy bo źle przeczytał plan i musieliśmy pracować za darmo? lub to że rocznie przewija się około 25 nowych pracowników w firmie? bo ja wyjaśnię to tak: przyjdź zrób nam robotę za darmochę a po wykonaniu roboty zostaniesz okrojony z kasy do minimum należnego i na razie: jest 20 inny frajerów do wyjebania na twoje miejsce. Stanowczo nie polecam jest wiele firma tynkarskich godnych zaufania które płacą ci należną kwotę i nie zmieniają metrów na godziny bo im lepiej wyszło.

Grześ

Masakra nie polecam wyłudza pieniądze od pracowników, wymyślając historie które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Zatrudnia niedoświadczona kadrę kierowniczą za której błędy ponoszą odpowiedzialność pracownicy.

zainteresowany
@Grześ 16.01.2017 10:34

grzes mozesz dac namiar na siebie bo jestem umowiony na rozmowe z tym panem.pozdrawiam

cmal

o staż to może być ciężko, ale podejrzewam, że firma może szukać pracowników :)

fred

ściema omijac ta firme z daleka

johnny

Olek, a jakies szczegoly? Ile placi, za co ucina, gadalem z nim ostatnio i proponuje robote w belgii. Warto?

nocny31

mozesz podac mi swojego meila chce się coś więcej dowiedziec

olek

Wszystko ok tylko co do placenia to ucina niewiadomo zaco

nocny31

jak ktos pracował w tej firmie niech sie odezwie

mambo

Oszukiwanie obniżanie nie wiadomo za co według jego widzi mi się a gra dobrego i rzetelnego a złodziej numer 1 i nie platnik nie polecam jak na polskę tak i na obóz w Belgii który sobie wychodowal

bomba22

Wszystko dobrze tylko jak to u prywaciarza przystało przy rozliczeniu muka tu wstrzyma tam coś się nie zgadza a kłamca jakich mało nie polecam!!!

Zostaw opinię o WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI - Dziadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WYKONAWCA TYNKÓW GIPSOWYCH ARTUR KORALEWSKI