Okno -Hit

Oświęcim

Opinie o Okno -Hit

shogun87

powiem krótko odradzam jakiejkolwiek współpracy z ta firmą!!! pracowałem tam [usunięte przez moderatora] . ktoś zamawia okna z podwójną stalą w środku nigdy takich nie dostanie, nigdy nie dojeżdżają z dostawą w ustalonym terminie spóźniają się nawet i 5 tygodni. a jeśli chodzi o prace w tej firmie jeśli jesteś masochistą i lubisz czuć bata na plecach albo dać się poniżać to firma idealna dla ciebie, zrobią z ciebie ścierę do podłogi i wymieszają z łajnem.

Zostaw opinię o Okno -Hit - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno -Hit