Factory

polska

Opinie o Factory

panooowie

Więc warto spróbować na tego hydraulika w Niemczech, o ile oczywiście ktoś ma doświadczenie, bo bez doświadczenia to nie biorą. No i język angielski lub niemiecki trzeba znać!

karolina jarzębina

w belgii jeszcze nie byłam, więc chętnie podejmę się pracy z Factory i tak pojadę. przede wszystkim jednak oczekuję waszych opinii o tym jak to jest po zaczęciu pracy już, czy jest jakiś kontakt z agencję i w razie czego czy służą pomocą? boję się że w razie jakichkolwiek problemów zostanę na lodzie sam jak palec:(

monis2

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Factory mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Praca w Belgii dla operatorów-programistów maszyn CNC. Zakres obowiązków: - programowanie i obsłu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722228?keywords=&region=

Szukasz pracy?

nieznajoma

bardzo dobra

niezajomy

Ta firma wcale nie powinna istnieć, [usunięte przez moderatora] Jest to nie do pojecia jak oni tam pracuja 7 dni w tygodniu, za bele jakie pieniadze,a najlepiej jak by za darmo pracowali,

masakra

bylam ta rok, nikomu nie polecam , aczkolwiek poznalam fajnych ludzi, i tylko to co dobre tam bylo, [usunięte przez moderatora]

kraqers

bylem tam osiem miesiecy i o osiem za duzo.[usunięte przez moderatora]

kraqers

[usunięte przez moderatora] nigdzie tak nie potrafili zgnoic czlowieka jak tam.[usunięte przez moderatora]

brak

super agencja nie znam lepszej [usunięte przez moderatora]

Brak szacunku to malo powiedziane, [usunięte przez moderatora] ta firma z najlepszego miejsca spadla na najgorsze w rankingu agencji pracy. Ludzie strzeszcie sie!!!!!!!!

byla pracownica

ymajcie się jak najdalej od tego bagna

ricco

Agencję pracy prowadzą ludzie którzy nie mają szacunku dla pracowników, [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Factory - polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Factory