Opinie o Factory w polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Factory. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Factory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Factory w polska

panooowie Nowy wpis

Więc warto spróbować na tego hydraulika w Niemczech, o ile oczywiście ktoś ma doświadczenie, bo bez doświadczenia to nie biorą. No i język angielski lub niemiecki trzeba znać!

karolina jarzębina Nowy wpis

w belgii jeszcze nie byłam, więc chętnie podejmę się pracy z Factory i tak pojadę. przede wszystkim jednak oczekuję waszych opinii o tym jak to jest po zaczęciu pracy już, czy jest jakiś kontakt z agencję i w razie czego czy służą pomocą? boję się że w razie jakichkolwiek problemów zostanę na lodzie sam jak palec:(

monis2 Nowy wpis

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Factory mam dobrą wiadomość. Wrzucili do sieci nową propozycję pracy u siebie i moim zdaniem warto spojrzeć. Praca w Belgii dla operatorów-programistów maszyn CNC. Zakres obowiązków: - programowanie i obsłu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5722228?keywords=&region=

nieznajoma Nowy wpis

bardzo dobra

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Factory? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
niezajomy

Ta firma wcale nie powinna istnieć, [usunięte przez moderatora] Jest to nie do pojecia jak oni tam pracuja 7 dni w tygodniu, za bele jakie pieniadze,a najlepiej jak by za darmo pracowali,

masakra

bylam ta rok, nikomu nie polecam , aczkolwiek poznalam fajnych ludzi, i tylko to co dobre tam bylo, [usunięte przez moderatora]

kraqers

bylem tam osiem miesiecy i o osiem za duzo.[usunięte przez moderatora]

kraqers

[usunięte przez moderatora] nigdzie tak nie potrafili zgnoic czlowieka jak tam.[usunięte przez moderatora]

super agencja nie znam lepszej [usunięte przez moderatora]

Brak szacunku to malo powiedziane, [usunięte przez moderatora] ta firma z najlepszego miejsca spadla na najgorsze w rankingu agencji pracy. Ludzie strzeszcie sie!!!!!!!!

byla pracownica

ymajcie się jak najdalej od tego bagna

ricco

Agencję pracy prowadzą ludzie którzy nie mają szacunku dla pracowników, [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Factory - polska

Factory