TP Internet

Opinie o TP Internet

figaroo

Wydaje mi się, że Telekomunikacja Polska to porządna firma, ale nie chciałbym pracować u nich i ograniczać się jedynie do działu internetu.. trochę to się mija z celem.

Słowa kojarzące się z TP Internet wyczerpująca, niestety. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Szkolenia były fantastyczne. Pod tym względem firma się stara bardzo. Jeżeli chodzi o rozwój- do awansu bardzo długa droga. Najbardziej podobało mi się w TP Internet : pracują tam ludzie w każdym wieku. Najbardziej nie podobało mi się w TP Internet : praca zmianowa, niepomocni supervisorzy. Dla tych co lubią pracować jako tania siła robocza.

ach

Może być, ale nie na długo. Brak możliwości awansu i szkoleń.

Zostaw opinię o TP Internet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP Internet