ELAMRC

Rzozów

Opinie o ELAMRC

HA HA HA Ciekawe kto takie bzdury [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pisze, a może po 200,000 zarabiasz i na hawaje latasz, [usunięte przez moderatora] HAHAHA

Elmarc Marek Kotula to wspaniała firma .Pracuję w niej już 10 lat . Przez te lata wiele się nauczyłem.Szef traktuje wszystkich jak kolegów lub koleżanki .Atmosfera wspaniała. Zarobki jak słysze że ktoś dziś może jeszcze pracować za 1600,00 zł to nie wierzę . W firnie Elmarc zarabia się od 2800,00 do 4500,00 ,Pełny socjal szef wszystkim w zeszłym roku kupił wczasy w Egipcie sam też pojechał aby wypocząć .Kto niechciał jechać dostał wczasy pod gruszą po 2000,00 zł .Chciałem przyjąc kuzyna ale nie ma miejsc .Raz na kwartał spotkanie integracyjne w górach pieczony baran w lecie kuligi w zimie . Premia jest z reguły co miesiąc około 800-1000zł dodatkowo. Każdy pracownik ma samochód służbowy bez linitu kilometrów laptopa i komórkę bez limitu rozmów. Słowem wzorowa firma aż chce się pracować.

Zostaw opinię o ELAMRC - Rzozów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELAMRC