Agencja Kredytowa Bankier Andrzej Jermacz

Toruń

Opinie o Agencja Kredytowa Bankier Andrzej Jermacz

Miałem przyjemność pracować przez kilka lat w firmie Bankier i muszę przyznać , że własciciel terminowo wyplacał pensje oraz premie . Miła atmosfera oraz młody zespół .

Kasa kiepska na maxa, często wypłacana z opóźnieniem. Na umowie najniższa krajowa, ale dostaje się do ręki troszkę więcej-w zależności od humoru szefa. Pracuje się w soboty, ale za kasy, ani dnia wolnego się nie dostaje-charytatywnie. Jest się tam też na etacie sporzątaczek, sprzątaczy bo nie mają nikogo i trzba codziennie z moperm latać, myć okna. A najśmieszniejsze jest roznoszenie ulotek po domach- żenada. Na umowę zawsze się długo czeka, chyba że si ę wierci dziurę w brzuchu. Nie polecam,chyba że ktoś lubi jak się go wykorzystuje...Wiele razy szef kłamie, co później zawsze wychodzi hehe ale zawsze głupiego udaje.

Zostaw opinię o Agencja Kredytowa Bankier Andrzej Jermacz - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Kredytowa Bankier Andrzej Jermacz