Regionalny Przedstawiciel "Tymbark" S.A. Tadeusz Wojtkowski

Nowe Piekuty

Opinie o Regionalny Przedstawiciel "Tymbark" S.A. Tadeusz Wojtkowski

Również nie polecam. Brak stosowania przepisów Kodeksu Pracy. Nikogo nie obchodzi, że pracownik nie ma czasu zrobić sobie przerwy, a trudno pracować wydajnie nie jedząc przez 8 godzin. Można się dwoić i troić, a i tak okaże się, że według pana managera nic nie zrobiliśmy. Ponadto monitoring, który w ogóle nie służy do tego aby pilnować, czy klienci nie kradną (a kradną na potęgę, bo ma czasu ich przypilnować), a wyłącznie po to, żeby patrzeć jak pracujemy szukając powodu do przyczepienia się. W normalnej pracy robi się badania lekarskie przed rozpoczęciem pracy i otrzymuje się odcinek z wypłaty, ale nie u tego pana.

Nie polecam pracy w sklepach należących do tego pana. Obóz pracy i tyle

Zostaw opinię o Regionalny Przedstawiciel "Tymbark" S.A. Tadeusz Wojtkowski - Nowe Piekuty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalny Przedstawiciel "Tymbark" S.A. Tadeusz Wojtkowski