Keno-Eko

Zbąszyń

Opinie o Keno-Eko

Boyxo

@anonim firma mieści się w Zbąszyniu i działa od 1993 roku. W 2002 roku Wielkopolski Instytut Jakości przyznał firmie znak towarowy "Wielkopolska Jakość", za solidność wykonania i wysoki standard usług świadczonych w zakresie budowy dróg i kanalizacji. Tak więc jeśli postanowisz u nich pracować to będziesz mięć stabilne zatrudnienie w porządnej firmie :)

Anonim

Fajna atmosfera, dobry szef.

1975

Fajny szef do dogadania.

Szukasz pracy?

Słowa kojarzące się z Keno-Eko (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam przecietnie . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku.

Zostaw opinię o Keno-Eko - Zbąszyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keno-Eko