Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Struś Pędziwiatr.

Dwa lata pracy w dziale logistyki na zmianie pana brygadzisty. Od samego początku widać ze jest to towarzystwo wzajemnej adoracji . Przewodniczy mu sam brygadzista, reszta to pracownic w zależności od stażu pracy. Od samego początku każdy pracownik jest skazany na pracę w pojedynkę, nawet w momencie gdy praca jest przewidziana na co najmniej dwie osoby. Nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony zasłużonych. Jest to dosyć frustrując zwłaszcza gdy się widzi jak inni siedzą bezczynnie na wózkach, przyglądając się tylko jak inni pracują. Jeszcze trzeba czekać aż łaskawie przestaną zastawiać drogę. Najgorsze jest to że brygadzista doskonale o wszystkim wie i w pełni akceptuje taki stan rzeczy. Kiedyś nawet doszło do sytuacji że w momencie gdy udało mi się cudem wygospodarować 30 minut by spokojnie dokończyć pracę, pojawił się pan brygadzista i kazał mi iść pomóc zasłużonemu. Nie poszedłem tylko dla tego że stanowczo powiedziałem że nie trzeba by było pomagać magazynierowi K.K. gdyby zamiast oglądać filmy w telefonie, trochę by popracował. W stosunku do brygadzisty działa tylko stanowczość, inaczej człowiek sam się zaharuje. Chociaż finalnie głową muru nie rozbijesz. Jeśli chodzi o towarzystwo adoracji, dobitny przykład stanowi K.K. Człowiek który mimo dwóch nagan, dzień przy dniu około 1/3 czasu spędza na oglądaniu meczów w telefonie, co mu nawet nie przeszkadza jeździć wózkiem, oraz na rozmowach z żoną która wydzwania na telefon firmowy. Nawet się z tym wszystkim nie kryje. Szczytem było gdy w momencie okrojonego składu, pod nieobecność brygadzisty (który sam mu dał władzę na czas jego nieobecności ), k.k. jako jedyny nie pracował a za niego robili inni. Zwróciłem mu uwagę że produkcja zaraz stanie na co on odpowiedział najwyżej stanie. Zapytany czy mu niegłupio że inni pracują za niego odpowiedział że nie bo „ nie bo ja się ustawiłem i tak jest dobrze”. O wszystkim się dowiedział pan brygadzista i w sumie nic nie zrobił. Zero rezultatów. Z czasem wnioski nasunęły się same. Brygadzista od samego początku dawał na wszystko przyzwolenie byle tylko mieć spokój. Nawet przede mną usprawiedliwiał sytuację mówiąc „wiesz zlecenia na piętnastki przychodzą później , to tylko tak wygląda… Od samego początku wiecznie powtarza tak, bo tam jest ta lepsza zmiana chyba tylko po to by nas nastawić przeciwko zmianie pani brygadzistki. Którą sam wiecznie krytykuje co dziwne bo do niej osobiście odnosi się przyzwoicie. Ale to jest jego sposób na przetrwanie, to co mówi uzależnione jest od rozmówcy. Przy magazynierach jedzie po drugiej zmianie, innych pracownikach równego bądź wyższego szczebla, nawet żartując sobie z takich spraw jak nazwisko. Na zmianie pana brygadzisty by przetrwać należy zajmować się tylko tym co należy do obowiązków. Pod żadnym pozorem nie pomagać innym bo to nie stanowi dla niego żadnej wartości; przykre ale prawdziwe. Pod żadnym pozorem nie należy krytykować k.k. choćby leżał na środku magazynu. Jeśli się spełni te wymogi można liczyć że kiedyś łaskawie pomyśli o podwyżce. Ale za to z całą pewnością w momencie spóźnienia do pracy poprawi wszystko tak w systemie by wszystko było idealnie. Kiedyś nawet byłem beneficjentem czegoś takiego. Odebrałem przesyłkę kurierską ok. 11:00 mimo ze według systemu byłem w pracy od 6 do 14. Normalnie MAGIA. Było to możliwe bo za dużo osób dostało urlopy przez co była napięta sytuacja w pracy. Brygadzista dał mi do wypisania jakiś świstek na wszelki wypadek, jak wróciłem po około dwóch godzinach. Wszystko było jak bym w ogóle nie opuszczał terenu firmy. Jednak innym razem jak się stresował to wydzierał się na mnie o jakieś pozostawione palety z którymi niewiele miałem wspólnego. Jakiś czas później dar się na mnie że jak nie pójdę na nocki to mam szukać sobie nowej pracy, walił pięścią w stół wykrzykując ze to on tu rządzi , z tym ostatnim to chyba tylko on wie co miał na myśli. To jest tylko część z tego czego osobiście byłem świadkiem. Tak to wygląda

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Technik w Hermes Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Chciałbym pracować jako Pracownik Produkcji w mieście Kórnik. Czy rzeczywiście można zarobić 3000 ? W jakich firmach?

@Administrator

wypłata ok 3000 na rękę to możliwe ale od 2 msc. pracy bo dopłata za dojazdy jest zawsze miesiąc do tyłu . W soboty robimy odróbki jeżeli serwis maszyn ma miejsce w ciągu tygodnia, zapomnij o postojowym. W tym roku nawet Święta będą ekspresowe bo pracujemy między 26.12 a 30.12.

Puerto Nowy wpis
@Administrator

Matko Boska.. czy można zarobić 3tys? Ktoś napisał to w taki sposób jakby to było dużo.... :(

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Hermes Polska Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Nuzle.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Pracownik Produkcji.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Columb
@Pytanie

Pracowałem juz w paru firmach i tutaj moim zdaniem atmosfera jest najlepsza. Jak firma dostała tarczę i było mało zleceń mogła pozwalniać nowe osoby, a jednak postanowili przedłużyć z nimi umowę zamiast zwalniać. Kierownictwo zachowało się bardzo przyzwoicie w tej sytuacji i za to wielki plus. Ogólnie bardzo dobrze sie tu pracuje.

Ali
@Columb

Hej dostaliście wypłatę przed świętami? Bo ja nie

Andziak
@Columb

Jak można się dostać do tej firmy?

BigBen
@Pytanie

Kierownik jak ojciec. Surowy ale sprawiedliwy. Nie liczy się wykształcenie ale chęci. Nawet jak jesteś tępy to zostaniesz majstrem. A jak masz wąsa i kota to welcome.

@BigBen

Hej, skoro liczą się chęci to czy coś jeszcze jest brane pod uwagę podczas rekrutacji w Hermesie? Czy właśnie wystarczy pokazać, że ma się zapał i jest się zaangażowaną osobą? :) Co decyduje o przyjęciu i jak ogólnie wygląda rozmowa o pracę w firmie? Po jakim czasie od niej można liczyć na zaczęcie pracy?

pracownik Nowy wpis
@Columb

Firma nie była zainteresowana zwolnieniami podczas pandemii tylko chodziło o możliwość skorzystania z pieniędzy z tarczy .W związku z tym wszyscy musieliśmy przejść na 80 % czas pracy. To nie była pomoc dla pracowników tylko korzyść dla firmy.

logo firmy Pracownik kuchni / Pracownik obsługi klienta
Compass Group Poland
(108 opinii)
logo firmy Technik obsługi obiektu
Gądki
ATALIAN POLAND SP. Z O.O.
(122 opinii)
logo firmy Operator wózka widłowego
Asistnet Work Group
(212 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy Hermes Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jass
@Struś Pędziwiatr.

Chciałem zapytać o nowych praca monotonna? Czy nowi zostają sami na początku?

@Jass

Mogę się odnieść jedynie do działu logistyki. Praca jest zróżnicowana, wszystko zależy na jaką zmianę trafisz. Na jednej magazynierzy regularnie wymieniają się obowiązkami. Na tej drugiej są przyspawani do stanowisk, nie można liczyć na zbyt wiele. Najczęściej ci co mogą pomóc mają to gdzieś. a reszta choć by chciała to rzadko kiedy może, często sami potrzebują wsparcia.

Jass

Dzięki

Pudzian
@Struś Pędziwiatr.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie profilowe na facebooku K.K i od razu widać, że to pospolita (usunięte przez administratora) Nawet ubrać się nie potrafi.

ACDC
@Pudzian

Rozgonić na cztery wiatry.

Czy pensja w wysokości 2800 PLN w mieście Włoszakowice jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Pracownik Gospodarczy?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Hermes Polska Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 7200 można liczyć na dodatkową premię?

????

7200?

Firma Hermes Polska Sp. z o.o. niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Magazynier. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Hermes Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 7 lipca.

Lukas
@Pytanie

Tak polecam pracę. Ludzie są życzliwi dla siebie i praca jest spoko

Operator
Kandydat

Jakie zarobki oferuje firma na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego.

Dominika

Słuchajcie, jak się pracuje w Hermesie, bo czytam, że firma stosuje filozofię Lean Manufacturing: http://www.hermes-polska.com/?polityka-personalna,11 Macie jakieś spotkania zespołowe, gdzie rozmawiacie sobie, dajecie informacje zwrotne, co kto w kim lubi, co chciałby poprawić itd.? Jestem ciekawa, jak ten Lean na klimat wpływa.

4 linia
@Dominika

Oni nawet nie wiedzą co to jest Lean a co dopiero do stosować.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hermes Polska Sp. z o.o.?

siema
@Pytanie

Ciężko tam jest przez 8h a co dopiero 12h....

Operator maszyn
@siema

Jakie jest wynagrodzenie? Na stanowisku Operator maszyn

Operatpr
@Operator maszyn

Nie ma ŻADNEJ różnicy w wypłacie operatora

Mark
@Operator maszyn

Nie ma stanowiska "operator" w tej firmie!!!

@siema

Hej, czyli w końcu po ile godzin dziennie są zmiany? 8 czy 12? :) Tak nie do końca jestem w stanie wywnioskować jak to wygląda po Waszych wpisach... I dlaczego jest ciężko w Hermesie? Jest dużo obowiązków?

bogus1245
Kandydat

Witam jakie zarobki są na stanowisku magazyniera? Faktycznie praca od poniedziałku do piątku?

@bogus1245

Też chciałabym to wiedzieć. Znalazłam tylko informację, że firma Hermes oferuje magazynierom: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, dofinansowanie urlopu i pikniki rodzinne. A dostałeś już od nich propozycję pracy, czy dopiero będziesz aplikował?

Filip

Niestety zawsze znajdzie się maruder który potrafi tylko popsuć nastrój. Mamy dobrą firmę więc niezadowolone osoby mogą zmienić pracę

Ania12
Kandydat

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja w firmie i jakie zarobili pracownik magazynu? Pozdrawiam

Ludmił

Firma jak firama. Dla każdego coś. Spokojnie atmosfera ???? kobiety bardzo ładne ???? romansów trochę jest????????

mickey mause

A ta (usunięte przez administratora) główna księgowa znowu nie potrafi przelać wypłaty przed weekendem, w innych zakładach robi po kilkaset osób i wszyscy dostali. Dyrektor, powinien ją wyjeb@ć,a nie trzymać takiego tuka!

deutsche kabanos
@mickey mause

a Prezes sobie księgową chwali - podobno wszystko zrobi dobrze przed weekendem, w trakcie a nawet po . Na pewno jest dobra

Mała
@deutsche kabanos

(usunięte przez administratora),bo do roboty sie nie nadaje,porażka

Little Sun
@mickey mause

Po pierwsze to wypłaty w naszej firmie są wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca. Po drugie jak się komuś nie podoba to nikt w naszej firmie nikogo na siłę nie trzyma, a do wypowiadania się na takich forach wypadało by mieć choć odrobinę kultury osobistej. Pozdrawiam.

Little Sun
@Mała

Porażką nazwałbym pani/pana interpunkcję, więc radzę się douczyć i dopiero wypowiadać się na forach a poza tym warto byłoby powiększyć słownictwo bo chyba jedyne jakie znasz to wulgaryzmy :D Pozdrawiam

Bonzo
@Little Sun

W innych firmach gdzie pracuje po kilkaset osob,wyplata jest po 3 dniach na koncie ale spoko jak potrzebujesz na to 10 dni.A gdzie sa kartki z wypłatą?,nie masz czasu zeby wydrukowac?

Fan Stacha

(usunięte przez administratora) zdrowie pracownikow , na kase leca kuhwy a firma ktora nie moze zrobic postoju to firma ktora przedluza swoja agonie tylko.

Ewa

Witam w grudniu wyslalam paczke z Niemiec do Polski paczka zaginela abylz bsrdzo wartosciowa do dzisaj nie doszla jest juz 83 dni ja idzie co teraz ma. Zrobic jak odzyskac paczke

Info
@Ewa

Hermes Polska produkuje papier ścierny transportem zajmuje się inny Hermes.

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie klientów o firmie Hermes Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Hermes Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hermes Polska Sp. z o.o.