Gato Group Poland Sp z o.o.

Wiązowna

Opinie o Gato Group Poland Sp z o.o.

Dzik
użytkownik zarejestrowany

Dziwi mnie ta cisza na forum od 2013 roku, przecież GATO GROUP jest czołowym polskim dystrybutorem klamek drzwiowych, odbojów i karniszy. Produkty Gato cieszą się uznaniem projektantów wnętrz oraz ich klientów.

robo

Pelna zgoda ... Nikomu nie polecam pracy w tej firmie ... Trzeba świecić przed klientami za ich kłamstwa ... Firma fatalnie zorganizowana bez kasy ... BANKRUCI !!! Szefostwo żyje ponad stan ...ciagnie firmę w przepaść .... W tym roku popełnia sepuku ....UWAGA !!! ZADNYCH ZALICZEK ZA TOWAR !!!!

greg

Ostrzegam przed ta firma ... drobne cwaniaczki bez kasy Tak naprawde to juz bankruci !!!

hormon

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Drobne cwaniaczki które Cię oszukają przy każdej możliwej okazji pod byle pretekstem, nie przestrzegają praw pracowniczych, nie dostaniesz potwierdzenia płaconych składek ZUS (chyba że nie płacą - nie wiem) nie otrzymasz świadectwa pracy. Będą Cię zwodzić obietnicami że będzie super, a tak naprawdę nie mają na nic kasy i będziesz tyrał jak osioł zwiedziony ich obietnicami w stylu - za miesiąc dostaniesz auto służbowe, na razie pojeździj swoim, oddamy za benzynę, ale już masz na 100% za miesiąc, po miesiącu okazuje się że trzeba miesiąc czekać na oclenie, a potem że nie ma jakiś papierów itd. Należy dodać że samochód był wymyślony i nigdy nie istniał. Nie naliczą ci należnego urlopu bo nie mają księgowej. Jednym słowem jak nie masz noża na gardle nie pracuj tam.

Zostaw opinię o Gato Group Poland Sp z o.o. - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gato Group Poland Sp z o.o.