OUTDOOR 3MIASTO SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o OUTDOOR 3MIASTO SP. Z O.O.

asari

W firmie jest odpowiedzialność finansowa, więc jak coś źle policzysz na umowie możesz nie dostać pensji. Przez to w firmie panuje donosicielstwo na kolegów. Wszystko to co robisz na firmowym kompie jest nadzorowane przez szefostwo. Atmosfera w pracy jest dosyć ciężka. Ciągle zmieniają się pracownicy (do których jak szef mówi nie ma się co przyzwyczajać). Szefostwo potrafi obgadywać osoby, których nie ma. A niestety wszystko to co się mówi słychać w całym biurze.

Podzie się wrażeniami z rekrutacji w firmie OUTDOOR 3MIASTO SP. Z O.O.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o OUTDOOR 3MIASTO SP. Z O.O. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OUTDOOR 3MIASTO SP. Z O.O.