Automotive Support Team

Opinie o Automotive Support Team

Niejaka firma AST zatrudniła mnie jakiś czas na pokrętnych zasadach (forma współpracy, program motywacyjny). Z rozmowy z Panem Norbertem Perliński miałam wrażenie, że to prężnie działająca firma, a okazało się, że to tak naprawdę firemka, która nie potrafi utrzymać jednego czy dwóch klientów, jaki pozyskała drogą układów. Zakres obowiązków kosmiczny. Brak koordynacji wewnętrznej. Nieuzasadniony stres, który wynika z braku zainteresowania właściciela sprawami własnej firmy. Ingerował wtedy, gdy pojawiały się reklamacje. Do dzisiaj nie otrzymałam wypłaty należnego wynagrodzenia. Jeżeli szukasz pracy, a nie źródła wyzysku, to omijaj szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Automotive Support Team - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automotive Support Team