Electromarket.pl

Opinie o Electromarket.pl

Filtruj opinie po kryteriach:

Mirosław
 Opinia

Witam, czy rzeczywiście nikt z tu obecnych użytkowników forum GoWork nie ma niczego do powiedzenia odnośnie obecnej sytuacji jaka ma miejsce w Electromarket.pl? Czy do firmy poszukiwane są nowe osoby? Jeżeli tak, to na jakie konkretnie stanowiska? Prosiłbym tez o krótki opis tego jakim pracodawcą jest ta firma.

Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Electromarket.pl o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wio
 Opinia

dszkoda że ich strona internetowa nie działa, sprawdziłabym sobie info o nich i ofertę cenową. jest widzę więcej jednak takich firm w warszawie o podobnej nazwie - jak je odróżnić?

denek
 Opinia

Dziwisz się że traktują ludzi jak oszustów? Sami zaczynali dosyć nie uczciwie... prowadzili sklep internetowy na magazynie innego sklepu bez zgody i wiedzy właściciela firmy. Więc nauczeni jak to działa muszą wszystko sprawdzać,

Umberto Eco
 Opinia

traktują każdego pracownika podejrzliwie uważając za oszusta i złodzieja. Każdy mierzy ludzi swoją miarą...

Pikachu
 Opinia

W większym [usunięte przez moderatora] nie pracowałem. Z centralą w stolycy ciężko się rozmawia [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Electromarket.pl - Warszawa