Electromarket.pl

Opinie o Electromarket.pl

wio
użytkownik zarejestrowany

dszkoda że ich strona internetowa nie działa, sprawdziłabym sobie info o nich i ofertę cenową. jest widzę więcej jednak takich firm w warszawie o podobnej nazwie - jak je odróżnić?

denek

Dziwisz się że traktują ludzi jak oszustów? Sami zaczynali dosyć nie uczciwie... prowadzili sklep internetowy na magazynie innego sklepu bez zgody i wiedzy właściciela firmy. Więc nauczeni jak to działa muszą wszystko sprawdzać,

Umberto Eco

traktują każdego pracownika podejrzliwie uważając za oszusta i złodzieja. Każdy mierzy ludzi swoją miarą...

Pikachu

W większym [usunięte przez moderatora] nie pracowałem. Z centralą w stolycy ciężko się rozmawia [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Electromarket.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electromarket.pl