Electromarket.pl
3 10 6 5 1
Mirosław Nowy wpis

Witam, czy rzeczywiście nikt z tu obecnych użytkowników forum GoWork nie ma niczego do powiedzenia odnośnie obecnej sytuacji jaka ma miejsce w Electromarket.pl? Czy do firmy poszukiwane są nowe osoby? Jeżeli tak, to na jakie konkretnie stanowiska? Prosiłbym tez o krótki opis tego jakim pracodawcą jest ta firma.

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Electromarket.pl o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

wio Nowy wpis

dszkoda że ich strona internetowa nie działa, sprawdziłabym sobie info o nich i ofertę cenową. jest widzę więcej jednak takich firm w warszawie o podobnej nazwie - jak je odróżnić?

denek Nowy wpis

Dziwisz się że traktują ludzi jak oszustów? Sami zaczynali dosyć nie uczciwie... prowadzili sklep internetowy na magazynie innego sklepu bez zgody i wiedzy właściciela firmy. Więc nauczeni jak to działa muszą wszystko sprawdzać,

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Umberto Eco

traktują każdego pracownika podejrzliwie uważając za oszusta i złodzieja. Każdy mierzy ludzi swoją miarą...

Pikachu

W większym [usunięte przez moderatora] nie pracowałem. Z centralą w stolycy ciężko się rozmawia [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Electromarket.pl - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie