Pizzeria Marco

Chorzów

Opinie o Pizzeria Marco

DonTino

Słowa kojarzące się z Pizzeria Marco (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalna, wyczerpująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 1500 zł Najbardziej podobało mi się w Pizzeria Marco: atmosfera, dobra komunikatywność, sprzęt gastronomiczny. Najbardziej nie podobało mi się w Pizzeria Marco: humory kierownika

Zostaw opinię o Pizzeria Marco - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Marco