PE-CONSULT

Opinie o PE-CONSULT

em

UWAGA!!! BARDZO NIERZETELNA FIRMA. Zapoznajecie się z opiniami na temat (upadającej) firmie PE - POLSKA Sp. z.o.o. Sp. k. z Gdańska. [usunięte przez moderatora]

Polecam zapoznać się z historią poprzedniej spółki założonej przez tych 2 "fachowców" - PE-POLSKA: ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o PE-CONSULT - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PE-CONSULT