TREXIM Sp. z o.o.

Toruń

TREXIM Sp. z o.o.

Opinie o TREXIM Sp. z o.o.

Łucja

Co na temat firmy Trexim mogą powiedzieć osoby w niej pracujące? Jakie są wasze doświadczenia? Co wam się podoba u tego pracodawcy, a co byście chcieli zmienić? Napiszcie proszę nieco o wysokości wynagrodzenia i atmosfery.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w TREXIM Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

RAF-BIS

Uwaga, Firma Trexim Sp. z o.o. z Warce nie płaci faktur za usługi transportowe, szef niedostępny, księgowa ciągle obiecuje. Ponad pół roku po terminie a Firma w najlepsze funkcjonuje. Nie polecam współpracy z tą Firmą /niestety sprawa idzie do sądu, trzeba takie Firmy eliminować/.

M
@RAF-BIS 15.04.2016 14:21

Potwierdzam, Firma Trexim od 6 miesięcy nie płaci faktur za wykonane usługi. Firma widnieje już jako dłużnik. Księgowa i szef obiecują spłatę co tydzień. Nie pozostaje nic innego jak sprzedaż długu. Nie polecam współpracy.

Jakie są w firmie TREXIM Sp. z o.o. relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o TREXIM Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TREXIM Sp. z o.o.