Salon kosmetyczny ,,Abacosun"

Lubartów

Opinie o Salon kosmetyczny ,,Abacosun"

maniek

naparwde wydaje mi się, ze spokojnie można u nich zarobić do 3 tys jak nie wiecej.

Dori

robiłam rzęsy -odpadły !!!! , paznokcie pozostawiają wiele do życzenia , może ktoś wie gdzie przyjmuje stara właścicielka tego salonu

KAŚKA . R

ZGADZAM SIĘ USŁUGI I PROFESJONALIZM ZA CZASÓW [usunięte przez moderatora] i jej ekipy , TERAZ ...... wiele do życzenia , brak dawnej atmosfery i ,,charakterku ,, właścicielki Abacosunu , wielka szkoda

szeroki asortyment usłóg, zabiegi wykonywane profesjonalnie, korzystne ceny

Zostaw opinię o Salon kosmetyczny ,,Abacosun" - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon kosmetyczny ,,Abacosun"