Podlaskie Centrum Opiekunek

Białystok

Opinie o Podlaskie Centrum Opiekunek

perfekcyjnagosposia

Polecam zlecenia dla pracy domowych. Same konkretne oferty pracy, warunki jasno przedstawione.

Opiekunka

Bardzo polecam pracowanie jako opiekunka dla tej firmy. Panie tam pracujące wspierają na każdym etapie oraz zawsze pokrzepią miłym słowem. Mają bardzo dobre oferty i szybko znajdują pracę.

e3o

do gry na instrumentach? a to wykształcenie muzyczne będzie tutaj dodatkowo punktowane w rekrutacji?

kate

Oni poszukują osób dla angielskich firm, podpisujesz umowę z angielska firmą. A fakt panie są bardzo miłe

gosc

Z tego co wiem pracownicy nie mają żadnych programów szkoleń, nie ma też za bardzo możliwości rozwoju zawodowego bo jest to mała firma i nie ma żadnych pakietów socjalnych

Mela

Z PCO współpracowałam ponad 7 lat, początkowo w zakresie pośrednictwa pracy, później otrzymałam ofertę pracy w charakterze opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Płacą zawsze na czas, nigdy nie było z tym problemów. W biurze pracują bardzo miłe i pomocne dziewczyny. Może nie jest idealnie bo w ciągu 7 lat, bywały dobre i złe chwile, ale ogólnie polecam z nimi współpracę zwłaszcza w porównaniu z innymi firmami.

Zostaw opinię o Podlaskie Centrum Opiekunek - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Podlaskie Centrum Opiekunek