Centrum Kosmetyków Profesjonalnych Papaya

Kraków

Opinie o Centrum Kosmetyków Profesjonalnych Papaya

Marta

Jak wygląda sytuacja z zatrudnieniem w Centrum Kosmetyków Profesjonalnych Papaya obecnie? Czy możliwe jest odbycie stażu? Dla osób studiujących np. kosmetologię byłaby to doskonała okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego. Może ktoś z was coś słyszał na ten temat?

dgr

Zawszze warto próbować @Gosć bo może akurat uda się znaleźć zatrudnienie u nich. Wydaje mi się, że ostatnio nie było żadnej ofety pracy, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

Zostaw opinię o Centrum Kosmetyków Profesjonalnych Papaya - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Kosmetyków Profesjonalnych Papaya