ADM Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Poznań

Opinie o ADM Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Zofia

Pani K. stwierdziła, że po( usunięte przez administratora )przychodzę i tak nie umiem sprzątać i że niby jej zlew zniszczyłam.

Marek

Mariusz liczy kasę ... Tylko czy aby dobrze ...

Mimi

No o ile się pracownicy dobrze dogadują to tak @adrian :)

dana

Jak to nie odchodzi? Dziwne...to po co szukają nowej osoby już od jakiegoś czasu? Z tego co wiem są tam 3 dziewczyny w dziale zarządzania nieruchomościami, zgadza się?

dana

Witaj, właśnie idę do nich na rozmowę. Podziękowali Ci po 2 tyg.z jakiegoś konkretnego powodu?

Lena

Nie polecam !Olbrzymia rotacja pracowników i brak szacunku do pracowników. Szef ok, (usunięte przez administratora)!Brak komentarza !

Zostaw opinię o ADM Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADM Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami