Opinie o Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski w Poznań

Roman

Pan (usunięte przez administratora)właściciel firmy zaproponował mi współpracę na następujących warunkach : miałem zajmować się usterkami od klientów, sporządzać do nich opinnie z uprawnieniami. Za dojazd do miejsca usterki plus opinię z podbitymi uprawnieniami miałem dostać 150 PLN Netto. Z całym szacunkiem, ale chyba nie starczyłoby na paliwo. Plus jeszcze koszty ogólne utrzymania działaności plus sporządzenie opinni plus opłaty w izbie za uprawnienia - to chyba miałem firmie ADM dać w prezencie. To pewnie z tych środków Państwo właściciele wyjeżdżają dwa razy w roku na wakacje. (usunięte przez administratora) Szanujmy swój czas.

Janek
@Roman

To chyba jest niepoważna firma. Ja dostaje za taką usługę w granicach 1900 PLN.

Czy można tu początkowo odbyć staż, a potem dopiero przejść na etat? Jestem w trakcie studiowania administracji, więc cenię sobie zdobywanie doświadczenia i praktyki. Jeśli nabiorę doświadczenia to jaką pensję mogę dostać na etacie? Czy stażyści wykonują normalnie obowiązki czy raczej przyglądają się pracy innych?

Roman

Janek Nowy wpis
@Roman

To chyba jest niepoważna firma. Ja dostaje za taką usługę w granicach 1900 PLN.

Czy ktoś może opowiedzieć coś o tym, jak pracuje się tu na stanowisku Administrator nieruchomości - Zarządca?? Fajnie, że dają UoP ale po okresie próbnym. A ten czas próbny, ile trwa? 3, 6 miesięcy? Więcej? I ta UoP pierwsza jest na czas nieokreślony na start?

Robert Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w miłej i rzeczowej atmosferze. Jednak zrezygnowałem ze współpracy. Oczywiście wiadomo o co chodzi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Joanna

Fajnie się współpracuje z ekipą ( poza jedna Panią ). Jednak kwoty wynagrodzeń zbyt niskie.

Iza

Nawet jeśli Panie Janie to raczej wymienianie kogoś tak z imienia i nazwiska tutaj nie przystoi. :/ Czemu od razu taka niemiła sugestia?

Firma po wejściu przez szklane drzwi robi wrażenie, jednak jeśli chciałbyś zarobić sensowne stawki to zapomnij. Niestety Właściciel zapomniał o godziwych warunkach wynagrodzenia.

Barbara
@Anna

Hmm to w takim razie ile proponuje za cały etat pracy? :)

Zbyszek

Właściciel firmy obecnie szuka osób ds. technicznych. Za dojazd do miejsca usterki plus opinię z podbitymi uprawnieniami miałem dostać 250 złotych. Jest to zbyt niska stawka, więc odmówiłem współpracy. Swoją drogą Rada Osiedla zgłaszała dużo uwag do obiektów budowlanych.

@Zbyszek

Dużo uwag? A czego konkretnie dotyczyły?

Joanna

Pracownicy rezygnują z pracy sami ze względu na zbyt niskie wynagrodzenia. Kwoty są znacznie poniżej stawek rynkowych.

Marika

Pani Kasia jest najlepsza z księgowości. Wszystko wie jak rozliczać media, w szczególności o podzielnikach ciepła. Pani Kasia jest bardzo pomocna.

@Marika

A czy oprócz rad odnośnie rozliczeń sugeruje również z jakich paliw najlepiej korzystać? Obawiam się tych wszystkich podwyżek i zmian cen, zastanawiam się czy nie warto zdecydować się na inne źródło jeśli chodzi o ogrzewanie?

Roko

Adma Zarzadzanie w Krakowie... Lepiej trzymać się z daleka. Bardzo słaby kontakt. Jak cos potrzebują to są bardzo mili np dla Wykonawców prac budowlanych.....Nie mniej jednak jak wytknie się im błąd albo zwróci na cos uwagę to zachowują się jak dzieci w przedszkolu. Szok, niedowierzanie. Nie pozdrawiam Pani Pauliny.

Asia

Pani K jest wspaniała, Ona szystko wie o przeciekach i rurach. Tych odpływach.

Flip

Czy są wakaty na stanowisko administracyjne? Jak wyglądają zarobki?

Zofia

Pani K. stwierdziła, że po(usunięte przez administratora)przychodzę i tak nie umiem sprzątać i że niby jej zlew zniszczyłam.

Mariusz liczy kasę ... Tylko czy aby dobrze ...

Mimi

No o ile się pracownicy dobrze dogadują to tak @adrian :)

dana

Jak to nie odchodzi? Dziwne...to po co szukają nowej osoby już od jakiegoś czasu? Z tego co wiem są tam 3 dziewczyny w dziale zarządzania nieruchomościami, zgadza się?

dana

Witaj, właśnie idę do nich na rozmowę. Podziękowali Ci po 2 tyg.z jakiegoś konkretnego powodu?

Lena

Nie polecam !Olbrzymia rotacja pracowników i brak szacunku do pracowników. Szef ok, (usunięte przez administratora)!Brak komentarza !

Zostaw merytoryczną opinię o Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski - Poznań

• Jak się pracuje w Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski?

Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski

Adm Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Mariusz Burkowski