Opinie o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak w Wolsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak w Wolsztyn

Kornelia

Na początku było ok, teraz już drugi miesiąc 10 brak wynagrodzenia na koncie :(

SZYMON
@Kornelia

Czyli lepiej nie polecac pracy przez ta agencje bo pojawiają się problemy z tego co czytam po wcześniejszych komentarzach

Laura Nowy wpis

Kiedyś szukali do zespołu rekrutera z językiem ukraińskim/rosyjskim. Ciekawi mnie jakiego rzedu zarobki proponują, skoro w gre wchodzi dodatkowa znajomosć biegłego języka. Podpowiecie mi z jakim doświadczeniem udało wam się zdobyć pracę w firmie, i czy wasze wynagrodzenie skoczyły w górę od tego czasu?

Anonimowy użytkownik Nowy wpis

Nie polecam tej agencji. Dzień przed rozpoczęciem pracy. Pani z tej agencji dzwoni do mnie i informuję, że klient się rozmyślił i nie mogę podjąć u mnie pracy. Bez żadnego wyjaśnienia. Później już Panie nie odbierają telefonów.

Wera

Wewnętrznie dla firmy ktoś z was pracuje? Znalazłam ofertę pracy jako Specjalista ds. zatrudniania obcokrajowców, niestety już wygasła, ale liczę na to, że jednak etat się znajdzie ;) Mace natłok pracy, coś się by znalazło? Jakie oni oferują wynagrodzenie? Czy biegła znajomość rosyjskiego i ukraińskiego wpływa na nie? Rekrutacja chyba jest zdalna, a sam tryb pracy? Hybrydowy? Jak kwestia rotacji, można tu znaleźć stabilne zatrudnienie?

Grzegorz Nowy wpis
@Wera

Stabilnego zatrudnienia w agencji nie znajdziesz. Kwesta wynagrodzenia pozostawia wiele do życzenia. Życzę powodzenia z tą agencja. Rotacja tam straszna jest.

@Grzegorz

Hmmm...ale rotacja jest dlatego, że zwalniają tam co chwila pracowników, czy raczej pracownicy sami odchodzą, bo warunki są kiepskie? Powiesz ile średnio rocznie zmieniają pracowników? Co do tej wypłaty, to jesteś w stanie powiedzieć ile u nich się zarabia?

Kornelia

Na początku było ok, teraz już drugi miesiąc 10 brak wynagrodzenia na koncie :(

Halina
@Kornelia

Dopiero drugi raz im się to zdarzyło? To pierwsze opóźnienie ile tak naprawdę trwało? Jakoś to wyjaśniali? :(

SZYMON
@Kornelia

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji i zatrudniania pracowników.
Halina

Z tego co widzę po komentarzach na forum zdarzało się, że Panie w biurze nie miały nawet pojęcia, że osoba, która do nich przychodzi coś załatwić jest ich pracownikiem. To trochę martwiące, bo źle to może wpływać na ich motywację. Innym pracownikom też zdarzały się takie sytuacje? Jak się z tym czujecie?

Pawel

Już pół roku czekam na dopłatę. Nie polecam.

Sylwia
@Pawel

Panie Pawle, bardzo proszę o informację na jaką dopłatę Pan czeka? Jeśli ktoś zgłasza informację o niezgodnościach w wynagrodzeniach informacje są wyjaśniane z pracodawcą u którego wykonywał Pan pracę. Jeśli ma Pan jakieś zatrzeżenia, zapraszam do kontaktu 505693675 w poniedziałek postaramy się sprawę wyjaśnić. Z poważaniem Sylwia Jaworska Emat Agencja Zatrudnienia

Na jakie zarobki można liczyć w firmie "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak na stanowisku Elektromechanik? Czy pracownicy dostają premie?

Patrycja EMAT

Dzień dobry. Na stanowisko elektromechanika poszukujemy osób dla Naszego Klienta. Jest to oferta zewnętrzna. Zachęcam do kontaktu telefonicznego 505- 693-675 wówczas udzielimy wszelkich informacji i odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie pozdrawiam.

W biurze śmierdzi fajkami od iqosa!

Mykolaj

Wczoraj byłem w biurze w Poznaniu zapytać za oferty pracy. Nikt nic nie wie. Taka jak Pani Sylwia nie wiedziala w ogule o co chodzi. Poszedłem piętro wyżej. Nie polecam tej agencji! Pozdrawiam

Tomasz
@Mykolaj

Właśnie też miałem taką sytuacje z tą Pani. Pani (usunięte przez administratora) akurat nie było na miejscu i przyszedłem podpisać nową umowę. To Pani (usunięte przez administratora)nie ogarniała że jestem ich pracownikem. Nie rozumiem po co ona tam siędzie?

Andrii

niekompetentny pracownik inna, niezdolny do pracy z ludźmi, niegrzeczny wobec pracowników

Ivan
@Andrii

Zgadzam się! Dopóki Inna tam będzie pracowała, mojej nogi tam nie będzie. krzycze do kandydatow i rozmawia jak z kolegami

Nigdy więcej.

Nie polecam pracy wewnątrz agencji. Przychodzisz pierwszego dnia do pracy i bum - wszyscy obrażeni, że śmiałeś się pojawić w ich progach. Przecież nie mają czasu na Ciebie i Twoje wdrożenie. Najlepiej sam podzwoń po klientach i zapytaj co masz robić i jak im pomóc. Może czas zastanowić się nad sobą, zamiast zwalniać kolejnych pracowników.

@Nigdy więcej.

+ Firma pobiera pieniądze za DARMOWE oświadczenia!!!

Bożena

4 lata temu nie byliście zadowoleni z wynagrodzeni, wiadomo jak to jest obecnie? Nie warto skreślać pracodawcy ze względu na to co działo się tam lata temu dlatego fajnie byłoby dowiedzieć sie jakie stawki oferują obcenie.

Jak wygląda kwestia szkoleń w "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak? Pytam, bo na stronie www widnieją zakładki Szkolenia i treści tam są bardzo rozbudowane i ciekawa jestem, jakie mają przełożenie na pracownika, czy musi on wyłożyć na takie szkolenia środki z własnej kieszeni?

Bilorusso

To najgorsza agencja zatrudnienia, którą można znaleźć w Polsce. Widzimy, a jeśli chodzi o wynagrodzenie okazuje się inaczej. Nie ma 12 złotych na godzinę, a 10 zł. Liczyć wszystko i jeszcze więcej! Nikt nie doradza tej agencji!!!!!!

Patrycja

@NieZadowolenistazysci - być może opóźnienie z wypłatą wynagrodzenia spowodowane jest kwestiami formalnymi? A możesz napisać nieco więcej o odbytej praktyce? Czy pracodawca przeprowadził wstępne szkolenia/wprowadzenie? Czy jest możliwość przejścia na pełen etat po odbytej praktyce?

NieZadowolenistazysci

Nie nie i jeszcze raz nie! Staz z projektu dobra placa fajnie a przynajmniej powinni! Miesiac w miesiac problem z wyplata! Ksiegowa z poza firmy przewaznie na urlopie! Albo jest w inne pracy i nie ma czasu na rozliczenia! Nikt nie potrafi okreslic konkretnej daty

xoxo

Hej, a jaka jest teraz u nich wypłata? Dzięki za odpowiedź

Adrian

Teraz podobno mieli organizować szkolenia i staże dofinansowane z funduszy unijnych, ale temat się nagle urwał.... Wie ktoś coś na ten temat?

@Adrian

Witam, dokładnie taki projekt z unii ,jest obecnie organizowany.. Na poniedziałek zostałem zaproszony na rozmowę do Katowic . W sumie większych szczegółów poza tym wpisem nie posiadam. http://www.sprzedawczyk.pl/uslugi-i-praca/oferty-pracy/szkolenia-staze-praca_i1667 Pozdrawiam

Karol

@kiedy wiesz co, wysyp to może nie, ale kilkadziesiąt ofert pracy mają na swojej stronie internetowej i z tego co widzę, ciągle dodają coś nowego -> http://emat.com.pl/oferty-pracy/

Karol

Świetne oferty pracy. Nie są to oczywiście wymarzone stanowiska, ale dla osoby, która dopiero wchodzi na rynek pracy lub potrzebuje uczciwie zarobić pieniądze są to na prawdę dobre propozycje. A Panie w Wolsztynie i w Nowej Soli niezwykle uprzejme, aż chce się przychodzić :)

Paulina

Jak dla mnie pracownicy EMAT HRC są bardzo kompetentni i pomocni. Firma przeprowadza wiele szkoleń tak jak ostatnio z pierwszej pomocy przedmedycznej. Można nabyć umiejętności, które przydają się nawet w codziennym życiu, a nie tylko w pracy. Przemiła obsługa i fajne szkolenia - no i w moim rodzinnym mieście! :)

Zostaw merytoryczną opinię o "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak - Wolsztyn

• Jak się pracuje w "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak?

Zobacz opinie na temat firmy "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "EMAT" HRC Elżbieta Matysiak?

"EMAT" HRC Elżbieta Matysiak