Adesso textilmarket

Gdańsk

Opinie o Adesso textilmarket

Wtam dziekuję za szczere odpowiedzi nie boje sie pracy w handlu jestem z nim zwiazana juz 15 lat niestety ostatno zostałam zwolniona i dostałam sie do TM troche poczytałam i przyznam troche sie wystraszyłam tych opinii ale piszą to chyba osoby które nie pracowały w sklepie spozywczym na trzy zmiany podpowiedzcie proszę jak najlepiej zorganizowac sobie pracę w jakiej kolejności i co to są te kuwety bo niewiem gorąco pozdrawiam moje przedmówczynie

Zostaw opinię o Adesso textilmarket - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adesso textilmarket