CON-MAR

Brake

Opinie o CON-MAR

monter

pracowałem tam przez dwie firmy pośredniczące jedną polską i jedną niemiecką dlatego stawka 12 euro/netto/h (na działalności stawka 18 euro/brutto/h) praca przy montażu/budowie nadbudówek aluminiowych do jachtów, od poniedziałku do czwartku pracuje się 9,5 godziny a w piątki i soboty po 6, niedziele wolne pracuje tam kilku polaków praca nie jest za ciężka ale sam fakt że alu. W porządku majstrowie szczególnie utkwił mi w pamięci jeden Wini [usuniete przez admina], no i wporzo brygadzista na nocnej zmianie Fredy

Słowa kojarzące się z CON-MAR (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w CON-MAR: Najbardziej nie podobało mi się w CON-MAR:

Zostaw opinię o CON-MAR - Brake

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CON-MAR