P.sz.H Dama s.p z.o.o

Zduńska Wola

Opinie o P.sz.H Dama s.p z.o.o

Witam! Serdecznie odradzam praca w tej firmie. Dyrektorka Handlowa [usunięte przez administratora] nic nie robi ewentualnie obgaduje wlascicieli [usunięte przez administratora]. Firma nie profesjonalna nie maja o niczym pojecia ani o handlu ani o branzy fryzjerskiej. Jedyna fajna osoba to[usunięte przez administratora], reszta przereklamowane nieroby, lubia wypic w pracy.Jakiego obrotu bys nie wypracował to i tak bedzie zle najnizsza srednia na papierze reszta pod stołem rozlatujacy sie focus 300.000 km i rozliczanie czy spalil 7 litrow gazu- zenada. Odrazam trzymaj sie z daleka od tych [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o P.sz.H Dama s.p z.o.o - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.sz.H Dama s.p z.o.o