'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.

Człuchów

Opinie o 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.

Darex

Czy w 'POL-DROG jest nadal ten stary kierownik co kilka lat temu prowadził grupę? Wspaniały człowiek, mało jest takich jak on, powinno być zdecydowanie więcej, mam wrazenie, że facet urodził się właśnie, aby zarządzać ludźmi, niesamowite, polecam jeśli jest

drogowiec z Lęborka

witam pol drog gdansk rozwala firmy kolo Bytowa rozwiazauja cala firme oddzial ludzie dostali wypowiedzenia po przejeciu przez Gdansk a(usunięte przez administratora)po 8 godz w mies bez sobot bo w sob 100 procent i na dodatek w krake w maju bylem 6 dni tylko pensja 980 zl zabrane wszytkie dodatki maszyna pocieta na zlom a obiecywali zlote gory abu podpisac ze podchodzimy pod nich firma kant

kier

racja a na wuplae 1300 a godz 200

RRRR

FIRMA KTÓRA MA PRACOWNIKÓW ZA NIC!!!!!!!!!!!!! WSZYHSTKO PO TO BY ZNISZCZYĆ POLSKI RYNEK...TZN.WYKUPIĆ WSZYSTKIE FIRMY DROGOWE W POLSCE A PÓŻNIEJ SPRZEDAĆ ZAGRANICZNYM KONCERNOM....POPROSTU ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o. - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'POL-DROG" CZŁUCHÓW Sp. z o.o.