Bank BPH S.A. ZABRZE

Kraków

Opinie o Bank BPH S.A. ZABRZE

Bank BPH S.A. to do roku 2007 był jeden z największych profesjonalnych i rowojowych banków w Polsce.Możliwości rozwoju w banku oceniam jako dobre. Bank to ludzie a CI którzy tam pracuja to fachowcy pod każdym względem choc czasami atmosfera bywała nerwowa a praca bardzo wyczerpująca to oceniam współpracę jako bardz dobrą.Po fuzji z PKO S.A. i podziale banku, BPH S.A. czeka fuzja z GE Money Bank. pensja ok. 2500 brutto

Zostaw opinię o Bank BPH S.A. ZABRZE - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH S.A. ZABRZE