Hotel Zadrna

Chełmsko Śląskie

Opinie o Hotel Zadrna

hanuszka

Na potwierdzenie mojego poprzedniego wpisu: krótko po rezerwacji noclegów w tym hotelu dla grupy przyjaciół, właścicielka wystawia w necie ogłoszenie o zatrudnieniu kucharza. O czym to świadczy? O braku klientów, oraz o tym, że brak kadry a sami wszystko przygotowują, jedynie na większą grupę osób, zatrudniają kucharzy.

hanuszka

O jakich zarobkach tam mówimy,jak tam nie ma zatrudnionych żadnych pracowników.Tam tylko właścicielka i jej rodzina.A sknerzą, a naciągają gości, a oszczędzają na wyżywieniu, a drogo tam w ich restauracji.Szok!!! Daleko od tego Hotelu, bardzo daleko. Nikomu go nie polecam,bo sam tam byłem i doświadczyłem wszelakich nieprzyjemności. Urlop zepsuty.

Zostaw opinię o Hotel Zadrna - Chełmsko Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Zadrna