F.H.U. Gromgaz

Częstochowa

Opinie o F.H.U. Gromgaz

cccc

Adres ze strony Gromgazu filii w Swarzędzu pod Poznaniem - Swarzędz Os Raczyńskiego 1/12 - pod tym adresem występuje firma "Ship Center Swarzędz" a nie Gromgaz. Oj słaboooo.... A więc fałszywka a ile ich jeszcze jest? No Panie Bohaterze Gromgazu .... nie śpij Pan!

M

Sporo tych gwiazdeczek macie na stronie - rozrastają się fikcyjne punkty, co? :) Nie ma jak wirtual - jeden znaczek - jedna filia a ilu oszukanych....sorry - nie oszukanych "nabranych".

Zostaw opinię o F.H.U. Gromgaz - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Gromgaz