Attic

Kraków

Opinie o Attic

Olga

Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafili odnaleźć się w firmie i mają wielką złość.

Paulina

@aha - rozumiem, że pracowałeś/pracowałaś w Attic. Jak wyglądał proces rekrutacyjny na interesujące Cię stanowisko? Na co warto zwrócić uwagę, gdyby jednak pojawili się potencjalni chętni do podjęcia pracy?

Paulina

Zastanawiacie się nad aplikowaniem do Attic? Chcecie dołączyć do ich zespołu? Sprawdź, co oferuje firma swoim pracownikom: http://www.attic.pl/kariera/co-oferujemy-naszym-pracownikom Zainteresowani?

aha
@Paulina 18.04.2017 08:59

nie dziekuje nigdy wiecej

attic

zgadzam się ze wszystkimi negatywami

a.

negatywne wpisy na innych forum to sama prawda, pracowałem tam, wiem co mówię - odradzam stanowczo

Zostaw opinię o Attic - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Attic