VCO S.A.

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o VCO S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VCO S.A.

Były kierownik

Kompletnie nie polecam współpracy z Volcano! Miejcie oczy otwarte i nie popełniajcie błędu! Otwierasz działalność, wystawiasz im faktury w których masz wysokie kwoty bo wliczają się pracownicy, których masz zatrudnionych, ubezpieczenia, opłaty księgowe oraz zakupy do salonu. Oni sobie odliczają to na koniec roku i dostają dodatkowo zwrot podatku, a Ty człowieku, który dałeś się nabrać na plusy współpracy i kierownictwa zostajesz z... wielkim minusem na kocie, problemami z zakończeniem działalności, bieganiem po urzędach! Płaca za kierowanie salonem jest śmieszna jak za to jaką odpowiedzialność bierzesz na swoje barki, umowa jaką podpiszesz jest tak skonstruowana, że nie masz żadnych praw, a wręcz groźby z karami pieniężnymi. Osoby, które są/będą ponad Tobą (Tomasz K, Tomasz Cz, Justyna N. itd), wszystko chcą na już i na teraz, jednak jeśli o coś sami poprosicie będziecie czekać i upominać się tygodniami. Podwyżki?! Zapomnij, najpierw mydlą oczy "okresem próbnym", a potem znajdują kolejne wymówki... W 100 % popieram poprzednie wypowiedzi!, że tylko patrzą jak zadziałać na Waszą niekorzyść! Kierownik regionalny to osoba, której kompletnie nie powinno się ufać. Mam nadzieję, że z Wami też ktoś postąpi w ten sam sposób jak Wy ze swoimi dawnymi pracownikami! Manipulanci, oszuści i pozbawieni wszelkich zasad! STANOWCZO NIE POLECAM! Nie podpisuj takiej umowy, nie popełniaj błędu!

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie VCO S.A.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Unikat
@admin 15.06.2015 06:04
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie VCO S.A.? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum....

To prawda, firma VCO się rozwija ale kosztem pracowników. Kierowników zatrudniają tylko z otwartą działalnością gospodarcza a gdy coś idzie nie tak to tylko patrzą ja cie "wyruchać". Ty jako zleceniobiorca nie masz nic do powiedzenia a umowa z nimi jest tak konstruowana że nie masz żadnych praw. Co do jakości ubrań. Słowo CHINY chyba mówi wszystko. Ta marka z Polską ma tyle wspólnego że jest zarejestrowana w Polsce i prowadzona jest w Polsce ubrania są poniżej względnej jakości a ceny jak na mało znana markę są karygodnie zawyżone. I PROSZĘ NIE USUWAĆ PO RAZ KOLEJNY KOMENTARZA BO ZAMIESZCZĘ GO PONOWNIE!

Zostaw opinię o VCO S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VCO S.A.