PETROEnergoRem

Płock

Opinie o PETROEnergoRem

Fan

Jak to jest jeśli chodzi o Petroenergorem czy są jakieś nowe ogłoszenia o prace czy nic totalnie nie ma?

****

ZALEŻY NA JAKI DZIAŁ DO WAE NIE SZUKAJA (WYDZIAL AUTOMATYCZNO-ELEKTRYCZNY)CHYBA ŻE SIE COŚ ZMIENIŁO.ZADZWOŃ DO BIURA TO SIE DOWIESZ.

ŁYSY

bałagan w planowaniu robót,płace bardzo niskie-np.staż 5-8 lat,wynagrodzenie 1600zł netto.zarabiają tylko wybrani.nikłe szanse podwyżki i awansu.

ja

Ogólnie niskie zarobki dostać się ciężko a nic poza tym atmosferę w firmie ocenie na mierny (ogólny haos) za dużo rzeczy chcą robić na raz jednego nie skończą a łapią się drugiego. Jedyne co dobre to to że są wypłacalni i wszystkie składki i ubezpieczenia są odprowadzane. Między młodymi a starszymi pracownikami jest ogromna przepaść w zarobkach. Podwyżki tylko dla wybranych (konfidentów). Podsumowując jeśli nie chcesz się narobić a zarobić jakieś tam pieniądze to polecam (jaka praca taka płaca :)

słowik

Nie polecam, klika i koteria, atmosfera fatalna. Zarobki, szkolenia tylko dla wybranych. Grupa uprzywilejowana i pozostali.

Zostaw opinię o PETROEnergoRem - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PETROEnergoRem